Yayınlanma Tarihi :

GAZETECİLERDE YENİ DÖNEM YENİ HEDEF YENİ HEYECAN

GAZETECİLERDE YENİ DÖNEM YENİ HEDEF YENİ HEYECAN

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti (BGC) yönetimi görev paylaşımı yaptı. Cemiyetin 9 Mart’taki genel kurulunda güven tazeleyen Ramazan Demir ve ekibi “Yeni dönem, yeni hedef, yeni heyecan” sloganıyla ilk toplantısını gerçekleştirdi. İlin tamamının temsil edildiği yönetim, görev dağılımı yaptığı toplantıda yeni dönemin yol haritasını belirledi.

GÖREV DAĞILIMI ŞÖYLE
Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti’nin geçen haftaki olağan genel kurulunda seçilen yeni yönetim kurulu ilk toplantısında görev bölümünü gerçekleştirdi.
Kongrede güven tazeleyen Ramazan Demir başkanlığındaki yönetim kurulunda Doğan Alparslan başkan vekilliğine, Ümit Babacan ve İlhan Küçük 2. Başkanlıklara getirildi.
Coşkun Yaman’ın Genel Sekreterliği, Cengiz Güneş’in saymanlığı üstlendiği yeni yönetimde Ceren Kezban Yıldırım, Didem Kantarlıoğlu, Hasan Hilmi Duyar, Metin Issızlar,Taşkın Sarıca üye olarak görev yapacak.

HER MESLEKTAŞIMIZIN
ÖNERİSİ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ 
Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni dönemde de mesleğin onurunu ve üyelerin haklarını koruyup geliştirecek çalışmalar yapacağını belirten Başkan Demir, “Yönetim kurulumuzla, güzel işlere imza atmak istiyoruz. Bize her zaman destek olan üyelerimizin meslekle ilgili önerilerini bize iletmesini ve katkıda bulunması ile çok daha başarılı bir dönem geçireceğimize inanıyorum” dedi.

EDREMİT ve BANDIRMA’YA OFİS
Cemiyetin yeni dönem projeleri arasında Edremit ve Bandırma’ya ofis açmak, cemiyet üyelerinin bilgilerini arttıracak seminer ve söyleşiler gerçekleştirmek vb. etkinlikler yer alıyor. (balikesir24saat) 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP