DOLAR31,3677% 0.42
EURO34,0595% 0.51
STERLIN39,7661% 0.47
FRANG35,5200% 0.53
ALTIN2.100,98% 2,34
BITCOIN1.952.9050.237

FİLM GİBİ KOVALAMACA

Yayınlanma Tarihi :
FİLM GİBİ KOVALAMACA
Bigadiç’te çaldıkları 5 koyunu hafif ticari araçla taşıyan şüpheliler  polisin dikkatini çekti. Dur ihtarına uymayan hırsızlar,  kaçıp kovalamaca anında çaldıkları koyunları da trafiği tehlikeyi düşürme pahasına yola attı. Kovalamaca Susurluk’ta son bulurken, üç şüpheliden ikisi yakalandı. 
Balıkesir’de çaldıkları 5 koyunu hafif ticari araçla taşıyan 2 hırsız, kovalamaca sonucu yakalandı.
Polis, Bigadiç ilçesinde ihbar üzerine içinde 3 kişinin bulunduğu İstanbul plakalı hafif ticari aracı durdurmak istedi.
Polisin ‘dur’ ihtarına uymayan şüpheliler kent merkezine doğru hızla kaçmaya başladı. Takibe geçen polis tüm kavşaklar ve güzergahlar  üzerinde önlem aldı. Çağış kavşağına kadar kovalanan araç bir türlü polisin ‘dur’ ikazlarına uymadı.
Dur ihtarına uymayan şüpheliler,  5 adet koyunu araç seyir halindeyken atıldı. Araçtan inen ve 7 ayrı suçtan aranan   N.A. adlı şüpheli  kaçmaya çalışırken,  polis timleri tarafından yakalandı.
Bu arada kaçmaya devam eden araç Susurluk ilçesine yaklaşık 15 km kala orman yoluna girince durdu.  D.A. ve K.K adlı şüpheliler yaya olarak kaçmaya başladı. Yapılan aramalarda D.A. arazide bulunan dere yatağında emniyet görevlilerince yakalandı.  K.K. ise tüm aramalara karşın yakalanamadı. İlk ifadelerini olay yerinde veren  şüpheliler gözaltına alındı.
Hırsızlıkta kullanılan araç gerekli olay yeri incelemesi yapıldıktan sonra Balıkesir Yediemin Otoparkı’na çekildi. İl merkezinde araçtan atılan koyunlardan 4’ü bulunarak şikayetçiye  teslim edildi. Olayla ilgili soruşturma ve çalışmaların devam ettiği bildirildi(balikesir24saat)

YORUM YAP