ESNAFA EN GÜZEL YENİ YIL HEDİYESİ

Yayınlanma Tarihi :
ESNAFA EN GÜZEL YENİ YIL HEDİYESİ

Edremit Belediyesi tarafından yeni yıla girerken Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün en güzel fotoğraflarının yer aldığı 2020 yılı takvimi hazırlandı. Edremit Belediyesi Sözcüsü ve Özel Kalem Müdürü Tayfun Canlı, esnafa ve vatandaşlara takvimleri dağıtarak yeni yıllarını kutladı.

Edremit Belediyesi tarafından hazırlanan 2020 yılı takvimleri dağıtılmaya başlandı. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün en güzel fotoğrafları arasından seçilerek hazırlanan takvimler beğeni ile karşılandı. Edremit Belediyesi Sözcüsü ve Özel Kalem Müdürü Tayfun Canlı, belediye personeliyle birlikte esnafı ziyaret ederek Atatürk’lü takvimlerden hediye edip yeni yıllarını kutladı.

Tayfun Canlı, yaptığı açıklamada Edremit Belediyesi olarak her zaman esnaf ve vatandaşların yanında olduklarını vurguladı. Canlı “Belediye Başkanımız Sayın Selman Hasan Arslan öncülüğünde belediye olarak Edremitlilerin daha mutlu, daha huzurlu bir kentte yaşamaları için çalışıyoruz. Yeni yılı karşılamaya hazırlandığımız bugünlerde Ulu Önderimiz Atatürk’ün fotoğrafları ile hazırladığımız takvimleri hemşehrilerimize takdim edip, Başkanımızın yeni yıl tebriklerini ilettik. Tüm Edremitlilere yeni yılın sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyoruz” dedi.(balikesir24saat.com)

YORUM YAP