Yayınlanma Tarihi :

‘ESİN BAŞKAN’A TOPUKLU EFE DESTEĞİ

‘ESİN BAŞKAN’A TOPUKLU EFE DESTEĞİ

Millet İttifakı’nın Altıeylül Belediye Başkan adayı CHP’li Esin Balıbek’e bir destek de Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı ve başkan adayı Özlem Çerçioğlu’ndan geldi.

Aydın’ın ‘Topuklu Efe” olarak tanınan başarılı belediye başkanı Özlem Çerçioğlu, Balıbek’e destek vermek için çektirdiği videolu mesajında şu ifadeleri kullandı:

“ Balıkesir’e, Altıeylül’e, Esin Başkan’a Aydın’dan kucak dolusu sevgilerimizi ve saygılarımızı gönderiyoruz. Altıeylül’e mutlaka kadın eli değecek. Şimdiden Esin Başkan’a başarılar diliyorum”

BALIBEK TOPUKLU EFE’NİN YOLUNDA

Anımsanacağı gibi bir süre önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ortak mitingde , ardından CHP’nin 24 Haziran’daki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’de Bahçelievler mahallesinde düzenlenen toplantıda Esin Balıbek’e destek ve oy istemişti. Esin Balıbek de gösterilen bu ilgi ve desteğe layık olmak için çalıştığını ve seçimleri kazanacağını söyledi.

Çerçioğlu’na da teşekkür eden Balıbek, “ Teşekkür ederim Aydın’ın Topuklu Efesi sevgili Özlem Çerçioğlu… Harikasın… Ben de senin yolunda Efe olmaya geliyorum Altıeylül’e…” mesajını paylaştı. (balikesir24saat) 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP