Yayınlanma Tarihi :

‘ESİN BAŞKAN” İÇİN YÜRÜDÜLER

‘ESİN BAŞKAN” İÇİN YÜRÜDÜLER

Millet İttifakı’nın Altıeylül Belediye Başkan adayı CHP’li Esin Balıbek seçim çalışmalarını dün akşam çok sayıda partilinin katıldığı esnaf ziyareti ile sürdürdü.

CHP İl Başkanı Serkan Sarı, CHP Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli, İYİ Parti Altıeylül İlçe Başkanı Özlem Ural, belediye meclisi üyesi adayları ve çok sayıda partili Şadırvan önünde toplanarak, Atalar caddesine doğru yürüdü.

Balıbek ve başkanlar, yol boyunca  işyeri bulunan esnafı ziyaret edip, hayırlı işler diledi,  evlerinin balkon ve pencelerine çıkan halkı selamladı. Necatibey Eğitim Fakültesi civarında yoğunlaşan cafeleri ziyaret eden Balıbek, üniversite öğrencilerinden de yeni bir Altıeylül için destek ve oy istedi.

Etkinlik  partililerin yoğun katılımı ile Millet İttifakı’nın gövde gösterisine dönüştü. CHP şarkılarıyla coşan partililer, “Esin gelecek,  dertler bitecek” diye slogan attı. CHP’nin etkinliği Gaziosmanpaşa mahallesinde son buldu.

Balıbek, ” Katılan tüm arkadaşlarımıza ve bizi destekleyen vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bu yola beraber çıktık beraber kazanacağız” dedi. (balikesir24saat) 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP