Yayınlanma Tarihi :

ERAY’DAN AVCI’YA TEŞEKKÜR : “BU BİR BAYRAK TESLİMİDİR”

ERAY’DAN AVCI’YA TEŞEKKÜR : “BU BİR BAYRAK TESLİMİDİR”

AK Parti’nin Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ve ekibine teşekkür ederken, “Bu bir bayrak teslimidir. Biz o bayrağı kendilerinden aldık. Sizlerle birlikte daha yukarılara taşıyabiliyorsak, bir tuğla da üzerine koyabiliyorsak bizim için başarıdır. Beş yıl çabuk geçer, beş yıl sonra biz devam ederiz veya başka bir arkadaş gelir, biz de ağzımızın tadı bozulmadan o bayrağı teslim eder; hizmet yarışında bulunduğumuz için kendimizi mutlu sayarız.” dedi.

“MAHALLE BAŞKANLARI AK PARTİNİN TEMEL DİREĞİDİR”

Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan Adayı Mesut Eray, Ak Parti Altıeylül Mahalle Başkanlarıyla bir araya geldi.
Ak Parti Altıeylül İlçe Yönetimi ve Teşkilat üyelerinin de katıldığı toplantıda konuşan Eray “Mahalle Başkanları Ak Parti siyasetinin temel direğidir.” dedi.

“İlk safhayı bitirdik, sırada seçim süreci var” diyen Eray sözlerine şu şekilde devam etti;

“Ben Altıeylül teşkilatına girdikten sonra gördüm ki Ak Parti çok kurumsal bir parti, mahalleden gelen bir teşkilata sahip. Muhtarlar nasıl demokrasinin temel taşı ise, mahalle başkanları da demokrasi’nin temel direğidir. Ben Teşkilat’a gittiğimde ‘Kendimi sizlere emanet ediyorum.’ dedim. Şimdi mahalle başkanlarına, mahalle temsilcilerine de aynı şeyi söylüyorum; Altıeylül’ün öz evladı olarak kendimi size emanet ediyorum. Biz bu Belediye’yi birlikte yöneteceğiz. Benim yönetim tarzım ‘Katılımcı Yönetim’ herkesin bir fikri olmalı. O fikri değerlendirip proje haline getireceğiz. Projelerimizi hazırlıyoruz. Bir hafta, on güne kadar sizlere sunacağız. İnşallah 31 Mart’ta sizlerin de desteğiyle iyi bir oy oranı ile sandıkları patlatacağız.”  

BAŞKAN AVCI’YA TEŞEKKÜR

Seçimlerden galip bir şekilde çıkacaklarına inancının tam olduğunu ifade eden Mesut Eray, “1 Nisan itibariyle sayaç başlayacak, beş yıl çok çabuk geçer, hemen çalışmalara başlayacağız. 1 Nisan’dan itibaren sorumluluğumuz başlıyor. Vermiş olduğumuz vaatlerin, vermiş olduğumuz sözlerin karneye işleneceği sayaç başlıyor. Geçtiğimiz dönem içinde görev yapan, başta Başkan Hasan Avcı’ya, yönetimine ve belediye personeline huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak teslimidir. Biz o bayrağı kendilerinden aldık. Sizlerle birlikte daha yukarılara taşıyabiliyorsak, bir tuğla da üzerine koyabiliyorsak bizim için başarıdır.Beş yıl çabuk geçer, beş yıl sonra biz devam ederiz veya başka bir arkadaş gelir, biz de ağzımızın tadı bozulmadan o bayrağı teslim eder; hizmet yarışında bulunduğumuz için kendimizi mutlu sayarız.” dedi.(balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP