Yayınlanma Tarihi :

EN HIZLI İADE-İ ZİYARET!

EN HIZLI İADE-İ ZİYARET!

Balıkesir’in AK Partili Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 9 Mayıs’ta kendisini ziyaret eden Bandırma’nın CHP’li Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’a bir gün sonra 10 Mayıs’ta iade-i ziyarette bulundu.

Basına açık gerçekleştirilen ziyarette her iki Belediye Başkanı da basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Basın mensuplarının sorularının yanıtlanmasından sonra konuşan Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’a nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Tüm kurumlarla olduğu gibi Yücel Yılmaz Başkanlığında Büyükşehir Belediyesi ile de uyumlu bir şekilde iletişim halinde olacağız. Geçmişte yaşadığımız sorunların, Yücel Başkanımız döneminde yaşanacağına inanmıyorum. Büyükşehir Belediyemiz ve Bandırma Belediyemiz Bandırmalıların en iyi hizmetleri alması adına hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacaktır. Yücel Başkanımızla kentimizdeki tüm sorunların çözülmesi için sürekli iletişim halinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

“BANDIRMA’YA BORÇLUYUZ”

Konuşmasına Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’a teşekkür ederek başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ise şunları söyledi:

“Ben Balıkesir’in hizmet konusunda Bandırmaya borçlu olduğunu düşünüyorum. Balıkesir gelirlerinin birçoğunu Bandırmadan sağlamasına rağmen gelirleri doğrultusunda Bandırmaya hizmet götüremedi. Ancak biz Tolga Başkanımla uyumlu ve işbirliği içinde çalışarak Bandırmayı hak ettiği hizmetlere kavuşturacağımıza olan inancım tam” dedi. (balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP