Yayınlanma Tarihi :

EGE KENT KONSEYLERİ BİRLİĞİ’NDE EDREMİT FARKI

EGE KENT KONSEYLERİ BİRLİĞİ’NDE EDREMİT FARKI

Edremit Kent Konseyi Başkanı Özlem Aytekin, Ege Kent Konseyleri Birliği’nin İzmir’de yapılan  genel kurulunda en yüksek oyu alıp, yürütme kuruluna seçildi. 

Ege Bölgesi’nde 40 Kent Konseyi’nin katılım sağladığı Ege Kent Konseyleri Birliği Genel Kurulu, Konak Kent Konseyi’nin ev sahipliğinde İzmir’de yapıldı. Konak Kent Konseyi Başkanı Hamit Mumcu’nun  oy birliğiyle yeniden Birlik sözcülüğüne seçildiği genel kurulda Edremit Kent Konseyi Başkanı Özlem Aytekin 40 üyenin 36’nın oyu ile Yürütme Kurulu üyeliğine  getirildi.  Özlem Aytekin, 13 kişinin aday olduğu yürütme kurulunda kullanılan oylar içerisinde en yüksek oyu alarak seçilen isim oldu. Aytekin, Edremit’in adını yer aldıkları her platformda en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını vurgularken, “Edremitimize olduğu gibi Ege Bölgemizde de en iyi şekilde hizmet edebilmek için çalışacağız” dedi.

Ege Kent Konseyleri Birliği Yürütme Kurulu şu isimlerde oluştu:

Özlem Aytekin (Edremit Kent Konseyi ), Luiz Erpınar (Susurluk Kent Konseyi), Mürüvet Suatoğlu Balcılar (Buca Kent Konseyi),  Nazik Işık (Karabağlar Kent Konseyi), Necmi Şengider (Burhaniye Kent Konseyi), Arif Yılmaz (Bodrum Kent Konseyi), Vehip Keskin (Menteşe Kent Konseyi), Bülent Burmaoğlu (Nazilli Kent Konseyi)  https://www.balikesir24saat.com/kategori/yerel-yonetimler/

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP