Balıkesir 24 Saat – Balıkesir Son Dakika Haber

resim

EMNİYET’TE MÜDÜR DEĞİŞİKLİĞİ

EMNİYET’TE MÜDÜR DEĞİŞİKLİĞİ
440
20 Eylül 2019 - 11:55

Balıkesir İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanırken, yerine Mardin İl Emniyet Müdürü Hasan Onar getirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararname ile 49 ilin emniyet müdürü değiştirilirken, bu illerden 14’ünün emniyet müdürü Emniyet Genel Müdürlüğü emrine atanarak polis başmüfettişliği görevlerine getirildi. Bu kararname Balıkesir’i de etkiledi. 26 Ekim 2016’dan bu yana Balıkesir’de görev yapan ve Türkiye’nin en kıdemli emniyet müdürlerinden biri olan Cengiz Zeybek, Gaziantep’e atandı. Zeybek’in yerine ise Mardin İl Emniyet Müdürü Hasan Onar getirildi.

BALIKESİR’İN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ HASAN ONAR KİMDİR?
21.06.1967’de Afyonkarahisar İli Dinar İlçesinde doğdu. 1985 yılında Polis Koleji, 1989 yılında Polis Akademisinden mezun olarak İzmir Emniyet Müdürlüğü kadrosunda Komiser Yardımcısı rütbesiyle göreve başladı. Değişik rütbelerde sırasıyla İzmir, Tunceli, İzmir, Manisa illerinde görev yaptı. 2012 yılında Manisa ilinde 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi etti, İzmir Teftiş Kurulu Başkanlığında görev yaparken 07/01/2014 tarihinde Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğüne atandı. Kırıkkale Emniyet Müdürü olarak 2 yıl 9 ay görev yaptıktan sonra 25.10.2016 tarih ve 2016/759 sayılı Kararname ile Mardin İl Emniyet Müdürü olarak atandı. 2008 yılından Celal Bayar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yüksek Lisans Eğitimi’ni, 2014 yılında ise Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde ikinci lisans eğitimini tamamladı. Halen Anadolu Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu 2.Sınıf Öğrencisi. İyi derece de İngilizce bilen Onar evli ve üç çocuk babası… (balikesir24saat)

Premium WordPress Themes Download
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy paid course
download lenevo firmware
Download WordPress Themes Free
udemy free download

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

BLANK style is purely built for customization. This style supports text, images, shortcodes, HTML etc. Use Source button from Rich Text Editor toolbar & customize your Modal effectively.
close-link