“EDREMİT KENT MERKEZİ CANLANIYOR”

Yayınlanma Tarihi :
“EDREMİT KENT MERKEZİ CANLANIYOR”

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın önemli projelerinden olan Atatürk Gençlik Merkezi bünyesinde işletmeciliğini belediyenin yaptığı modern, şık tasarımı ve geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatları ile hizmet verecek olan “Kafe Senin” törenle hizmete girdi.  

İnönü Caddesi’ndeki ‘Kafe Senin’in açılış törenine Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Edremit Ticaret Odası Meclis Başkanı Bayram Kayahan, CHP Edremit İlçe Başkanı Deniz Onur Özcan, Saadet Partisi Edremit İlçe Başkanı Ahmet Pınar, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

SABAHATTİN ALİ ANI EVİ, ATATÜRK GENÇLİK MERKEZİ, ANIT ÇEŞME…

Kent merkezinde hayata geçirdikleri, Sabahattin Ali Anı Evi, Atatürk Gençlik Merkezi ve Anıt Çeşme’den sonra modern, şık tasarımı ve geniş ürün yelpazesiyle hizmet verecek olan “Kafe Senin”i hizmete açmalarının mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Arslan, “Kent merkezimizi canlandırmak ve cazibe merkezi haline getirmek için projelerimizi hızla hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

“SENİN BELEDİYEN, SENİN KAFEN”

Başkan Arslan, şunları söyledi:

“Gençlik Merkezi idealimizi gerçekleştirirken, bu köşeyi özellikle açık bırakmıştık. Gençlerimizin özellikle çok rağbet ettiği bu tür kafelere bir yenisini kazandırmak istedik. Projelerimizi bir bir hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Edremit’in kent kimliği kazanmasında, kent kültürünün gelişmesinde, marka şehir olmasında adım adım ilerliyoruz. Meslek odalarımızla, muhtarlarımızla, sivil toplum örgütlerimizle, siyasi partilerimizle, Edremit’i hep birlikte çok daha ileriye taşımak en büyük sorumluluğumuz. Bu heyecanı herkeste görüyoruz. Bütün arkadaşlar Edremit için burada.Kafe Senin işletmesinde Sayın Başkan Yardımcım Ahmet Elman başta olmak üzere, İşletme İştirakler Müdürümüz Müşerref Uşaklı; Belediye personelimize, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. ‘Senin’ dememizin kastı o! Bu şirketin değil, senin! Senin Belediyen, senin Kafen. Hayırlı uğurlu olsun’’

( balikesir24saat.com)

YORUM YAP