DOLAR 32,2000 % -0.12
EURO 35,1052 % 0.4
STERLIN 41,2259 % 0.35
FRANG 35,9525 % 0.61
ALTIN 2.425,66 % 0,56
BITCOIN 69.231,23 1.664
Yayınlanma Tarihi :

“EDREMİT, BÜYÜKŞEHİR’DEN HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRECEK”

“EDREMİT, BÜYÜKŞEHİR’DEN HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRECEK”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, Halk Günü Buluşmaları kapsamında Edremitlilerle bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi’nin var gücüyle Edremit için çalışacağını söyleyen Başkan Akın “Edremit, Büyükşehir Belediyesi’nden hak ettiği değeri her zaman görecek.” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, seçim döneminde söz verdiği Halk Günü Buluşmaları’nın ikinci durağı Edremit’te, vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi Edremit Ek Hizmet Binasında gerçekleştirilen buluşmaya  yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşlarla dertleşerek, sorunlarını ve isteklerini tek tek dinleyen Başkan Ahmet Akın; Edremit’in, Balıkesir’in Türkiye’de en çok tanınan ve bilinen ilçelerinden bir olduğunu söyledi.

Başkan Akın’ın Edremit’teki Halk Günü Buluşmasına Daire Başkanları ile CHP Edremit İlçe Başkanı Emin Yalçıntaş, Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş ile yardımcıları da katıldı. 

 “VAR GÜCÜMÜZLE EDREMİT İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Güler yüzlü Edremitlilerin her şeyin en güzeline layık olduğunu vurgulayan Başkan Akın “Burada kıymetli hemşehrilerimle bir arada olmaktan çok mutluyum. Edremit’imiz; doğasıyla, Kazdağlarıyla, denizi ve kumsallarıyla müthiş bir potansiyeli bünyesinde barındırıyor. Bu potansiyelleri en iyi şekilde değerlendirecek ve ona yönelik hizmetlerimizi sizlerin de görüşünü alarak uygulamaya koyacağız. Büyükşehir Belediyesi olarak var gücümüzle Edremit için çalışacağız. Edremit, Büyükşehir Belediyesi’nden hak ettiği değeri her zaman görecek.” diye konuştu.

 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP