ŞEHİT VE GAZİ ÇOCUKLARINA KARNE HEDİYESİ  

Yayınlanma Tarihi :
ŞEHİT VE GAZİ ÇOCUKLARINA KARNE HEDİYESİ  

Kuzey Ege’nin önemli termal merkezlerinden olan Edremit ilçesinde şehit ve gazi çocukları  yarıyıl tatilinde Belediye tarafından ücretsiz olarak misafir edilecek

Eğitim ve öğretimde yarıyıl tatili için geri sayım başlarken Edremit Belediyesi, şehit ve gazi çocukları için termal tesislerde ücretsiz tatil hazırladı.

Edremit Belediyesi Sözcüsü ve Özel Kalem Müdürü Tayfun Canlı, Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın tüm şehit ve gazi çocuklarına yarıyıl tatili hediye edeceğini söyledi.

“ÇOCUKLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Canlı yaptığı açıklamada, “Vatanımız için gözünü kırpmadan canını feda eden şehitlerimiz ve gazilerimizin çocukları bizlere en kıymetli emanettir. Bizler de çocuklarımız için önemli ve değerli olan karne tatilinde onların yanlarında olduğumuzu hissettirmek istedik. Belediye Başkanımız Sayın Selman Hasan Arslan’ın talimatı ile çocuklarımızın yarıyıl tatillerinin güzel ve verimli geçmesi için onlara Edremit’te faaliyet gösteren tüm otellerde yararlanmak üzere tatil hediye ediyoruz. Onların ve ailelerinin güzel bir yarıyıl tatili geçirmesi bizleri çok mutlu edecek” dedi.
Canlı, Edremit’te ki otel yetkililerine sosyal sorumluluk projesine katkılarından dolayı teşekkür etti.
Tatilden yararlanmak isteyen ailelerin Edremit Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü’ne kayıt yaptırmaları gerektiği bildirildi.(balikesir24saat.com)

YORUM YAP