DOLAR27,1479% 0.08
EURO29,0073% 0.11
STERLIN33,2632% -0.3
FRANG29,9750% -0.04
ALTIN1.680,29% 0,34
BITCOIN728.1580.557

“DOĞRU ADIMLARLA YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
“DOĞRU ADIMLARLA YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı Hamza Dağ, Balıkesir’de seçim çalışmalarına katılırken, esnaf ve muhtarlarla bir araya geldi. Dağ, “Milletimiz bugüne kadar bize teveccüh gösterdi, inşallah bundan sonra da göstereceğini görüyoruz, sahada bunu hissediyoruz. 14 Mayıs’tan sonra da doğru adımlarla yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı Hamza Dağ, Balıkesir ziyaretinde İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti.  Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran,Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan  ve partililerin karşıladığı Hamza Dağ, Seçim Koordinasyon Merkezi’nde  Balıkesir’deki seçim çalışmaları ile ilgili bir toplantı gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda, seçim çalışmalarına yönelik plan ve programlar üzerine değerlendirmelerde bulunuldu.

İLGİDEN MEMNUN KALDI 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Seçim Koordinasyon Merkezi’ndeki toplantının ardından Altıeylül Salı pazarını ziyaret etti. Renkli görüntülerin yaşandığı ziyarette vatandaşlarla ve pazar esnafı ile sohbetler gerçekleştirildi. Pazar ziyaretinin ardından Atalar Caddesi esnafını ziyaret eden Hamza Dağ, esnafı dinleyerek, sohbet etti. Gönül ziyaretleri iftar saatine kadar devam etti. Esnafların ilgisinden memnun kaldığını söyleyen  Dağ, doğru adımlarla ve milletin desteğiyle Türkiye Yüzyılına hazır olduklarını söyledi.

ALTIEYLÜL MAHALLE MUHTARLARI İLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ.

Balıkesir’in merkez Altıeylül ilçesinde düzenlenen iftar programında 94 Mahalle muhtarı ile bir araya gelen Dağ, muhtarlarla sohbet imkanı da buldu. İftar sonrası muhtarlara seslenen Dağ, iftar sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, 14 Mayıs’taki Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

“MİLLETİMİZİN DESTEĞİ İLE DOĞRU ADIMLAR ATMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Doğru adımlar atarak önemli işler gerçekleştirdiklerini ifade eden Dağ, sözlerini şöyle sürdürdü:

“TOGG  yollarda ve her yerde görüyoruz. TOGG  bir doğru adımdır. Dünyada 60 milyar dolarlık hacmi olan bor karbür fabrikası bir doğru adımdır. Nükleer tesis Mersin’de hızla ilerliyor, bu bir doğru adımdır. Sayın Cumhurbaşkanımız inşallah perşembe günü Karadeniz’deki doğal gazın sisteme verilişini gerçekleştirecekler, burada 1 trilyon dolarlık hacmin inşallah ekonomimize kazandırmış olacağız. Bu da bir doğru adımdır. Milletimiz bugüne kadar bize teveccüh gösterdi, inşallah bundan sonra da göstereceğini görüyoruz, sahada bunu hissediyoruz. 14 Mayıs’tan sonra da doğru adımlarla yolumuza devam edeceğiz.”

“ABD’DEN İCAZET ALANLARA BU ÜLKE TESLİM EDİLEMEZ”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı Hamza Dağ, Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nun, aday olmadan önce ABD’de ziyaretlerde bulunduğu hatırlattı. Ziyaretin ardından Kılıçdaroğlu’nun 8 saatlik ortadan kayboluş sürecinin olduğunu iddia eden Dağ, “Kendisi bunu henüz açıklayabilmiş değil, hamburger yediğini ifade etti. O 8 saatlik sürede herhalde hamburger yemediğini özetle görüyoruz. Sayın Kılıçdaroğlu aday olduktan sonra ABD’deki kaçaklar 15 Mayıs’ı ifade etmeye başladılar. Dolayısıyla demek ki ABD’de adaylık için icazet alındı. İcazet, Kuvayı Milliye şehri Balıkesir’den alınır. Allah’ın izniyle Balıkesir, 14 Mayıs’ta ABD’den icazet alanlara fırsat vermeyecektir. En yüksek oyla Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden Cumhurbaşkanı olarak seçecektir.” dedi.

YORUM YAP