Yayınlanma Tarihi :

“SEÇİMDEN SONRA DA DİMDİK AYAKTAYIZ “

“SEÇİMDEN SONRA DA DİMDİK AYAKTAYIZ “

31 Mart’ta ki yerel seçimlerde beklemediği bir sonuçla karşılaşan ve büyükşehir başta bir çok belediyeyi CHP’ye kaptıran AK Parti AK Parti Balıkesir İl Teşkilatı  Öğretmenevi’nde buluşup, bayramlaştı. İl Başkanı Mehmet Aydemir, “Seçimden sonra da dimdik ayaktayız” dedi. 

AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı, Balıkesir Öğretmenevi’nde düzenlediği bayram buluşmasıyla Kurban Bayramı sevincini paylaştı.

Bayramlaşma etkinliğine , AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir,  milletvekilleri İsmail Ok, Mustafa Canbey, Ali Taylan Öztaylan, önceki dönem İl Başkanı ve Miiletvekili Adil Çelik, önceki dönem milletvekilleri Ali Osman Sali, Kasım Bostan, önceki dönem Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Belediye Meclis Üyeleri, mevcut ve önceki dönem il ve ilçe yönetimleri, mahalle yönetimleri katıldı.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir; “Birlik ve beraberliğimizi güçlendiren bir Bayrama daha bizleri kavuşturan Rabbimize şükürler olsun. Yardımlaşmanın ve dayanışmanın ortak sevinçlere dönüştüğü bir bayram da daha bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Yardımlaşma ve dayanışma demişken, birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinden olan köy hayırlarımızda 173 köyümüzde hemşerilerimizle muhabbet ikliminde bir araya geldik. Hasret giderdik. Teşkilatımız , kadınlarımız ve gençlerimiz sahada olmaya devam ediyor. Vatandaşımıza seçimden seçime değil, her daim ulaşma gayretindeyiz. Köy hayırları da bu güzel buluşmalara vesile oluyor.
Allah yüce gönüllü, merhamet timsali vatandaşlarımızın hayırlarını kabul etsin.” diye konuştu.

“Seçimden sonra da dimdik ayaktayız” diyen Aydemir , seçmenin kararına saygı duyarak muhalefete verdikleri sürenin dolduğuna dikkat çekti. Aydemir, 20 ilçedeki tüm haksızlık ve yanlışlıkların takipçisi olduklarını söyledi.
Ayrıca Gazze’deki soykırıma dikkat çeken Aydemir,  “Kurban Bayramı vesilesi ile abluka altında soykırıma uğrayan başta Gazze ve Doğu Türkistan’daki Uygur kardeşlerimiz olmak üzere tüm mazlum coğrafyalarda akan kanın durmasını diliyorum.” dedi.

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP