DOLAR31,1070% 0.2
EURO33,6857% 0.16
STERLIN39,4380% 0.13
FRANG35,2973% 0.17
ALTIN2.030,50% -0,10
BITCOIN1.626.2730.185

DEVA’DA BAL DÖNEMİ

Yayınlanma Tarihi :
DEVA’DA BAL DÖNEMİ

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA ) Bandırma’da olağanüstü kongre yaptı, başkanlığa Av. Ümit Yaman Bal seçildi.

DEVA Partisi’nin olağanüstü ilçe kongresinde mevcut başkan Dr. Halil Şen ve Av Ümit Yaman Bal’ın listeleri yarıştı. Kongrede Av. Ümit Yaman Bal ve ekibi delegelerin oylarının çoğunluğunu alarak Bandırma’nın yeni ilçe Başkanı seçildi. Bal’ı ilk kutlayan ise Şen oldu.

Başkan Bal, kongre sonrası şu açıklamayı yaptı:

“Bugün burada kaybedenin olmadığı çok güzel bir seçimi nihayetlendirmiş bulunuyoruz. Partimizin adı Demokrasi ve Atılım Partisi. Dolayısı ile demokratik ilkelere koşulsuz ve şartsız bağlı, işini iyi bilen liyakatli kadrolara sahip ve kucaklayıcı bir partiyiz. Ülkemizin mevcut sıkıntılı dönemlerine merhem olacak projelere sahip; ilkeli, ayrıştırıcı değil bütünleştirici, tüm paydaşlarına hak ettiği değeri veren ve yeni nesil naif siyasetin öncüsü bir partinin neferleriyiz. Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan ve arkadaşlarının çizdiği rota doğrultusunda ülkemizi yönetmeye talibiz.”

“Bu bağlamda Bandırma’da da alışılagelmişin dışında, kutuplara ayırmadan bütünleştirici ve yapıcı bir siyasi anlayışı ortaya koyacağız. Halil Şen Başkanımıza bu zamana kadar ortaya koyduğu emeklerden ötürü şahsım ve ekibim adına teşekkür etmek istiyorum. İl Başkanımız Kemal Aydemir ve İl yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte kolektif olarak hareket edeceğiz. Ülkemizi bu sıkıntılı durumdan kurtaracağız. Vatandaşlarımıza hak ettikleri bir Türkiye sunacağız. DEVA Partisinin bunu gerçekleştirecek gücü ve kudreti mevcuttur. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Aydınlık bir gelecek tahayyülünü gerçeğe çevirmek için var gücümüz ile çalışacağız. Bizlere inanan vatandaşlarımızı da mahcup etmeyeceğiz. DEVA Partisinin iktidar yürüyüşü başlamıştır. Hayırlı uğurlu olsun”

 

YORUM YAP