DOLAR31,1340% 0.08
EURO33,8286% 0.06
STERLIN39,4997% 0.01
FRANG35,3792% 0.1
ALTIN2.035,31% 0,16
BITCOIN1.754.3098.108

DEVA PARTİSİ’NE ANKARA MORALİ

Yayınlanma Tarihi :
DEVA PARTİSİ’NE ANKARA MORALİ

DEVA Partisi Balıkesir İl Başkanı Kemal Aydemir ve beraberindeki heyet, Ankara’da 3. İl Başkanları toplantısına katıldı. Ankara’dan “son derece motive ve güzel haberler”le döndüklerini vurgulayan İl Başkanı Kemal Aydemir, bu toplantıya dönük  değerlendirmelerde bulundu. Türkiye’de yönetim zaafiyeti yaşandığını, iktidar alternatifinin ise DEVA Partisi olduğunu belirten Aydemir, “Balıkesir’de ve Tüm Türkiye’de partimizi iktidara taşıyacağız” dedi. 

Gerek genel merkez yöneticileri, gerekse il başkanları ile yakın temas kurduklarını belirten Aydemir açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
“Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan ve Genel Merkez Başkanlar Kurulu’nun ev sahipliğinde, 81 ilden gelen her biri birbirinden kıymetli il başkanlarımız ile gerçekleştirmiş olduğumuz genel değerlendirme toplantımız bizim açımızdan çok verimli ve faydalı geçti. Başta Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan ve Genel Merkez Yönetim Kurulumuzun bizlere gösterdiği hedefler doğrultusunda, kuruluşumuzdan bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz teşkilat çalışmaları, saha ziyaretleri ve vatandaşlarımız ile bir araya geldiğimiz etkinliklerin analizlerini bu toplantıda
ayrıntılı bir şekilde ele almış olduk’”

“TÜRKİYE’DE YÖNETİM ZAAFİYETİ VAR”

“Türkiye’de bir yönetim zafiyetinin olduğu aşikar. İşte görüyorsunuz, yaklaşık 10-15 gündür ülkemizin çeşitli bölgelerinde çıkan orman yangınlarında maalesef ciğerlerimiz yanıyor. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kudretinden sual olunmaz lakin bu tip doğal afetlerde, ihmalin ve çözüm noktasında sıkıntıların olduğunu üzülerek takip ediyoruz. Diğer tarafta İran üzerinden gelen düzensiz Afganlı göçü de üzerinde hassasiyetle durulması gereken başka bir problem. Bütün bunların yanında yaşadığımız ekonomik sıkıntıların da yegane sorumlusu elbette ki mevcut
iktidar partisidir.”

“YEGANE ALTERNATİF BİZİZ”

“Ülkenin yönetiminin yegane alternatifi olan DEVA Partisi’nin İl Başkanları olarak bir araya geldik. Genel Başkanımız Ali Babacan önderliğinde geniş perspektifli bir Türkiye değerlendirmesi ortaya koyduk. Teşkilatlarımızın, olası bir erken seçime hazır olarak girmesi hususunda bir çalışma planı çıkarttık. İvedilikle Türkiye geneli teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayarak gerçekleştirilecek ilk seçime hazır olarak girmek en büyük hedefimiz ve bu hedef doğrultusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.”

“PARTİMİZİ İKTİDARA TAŞIYACAĞIZ”

“DEVA Partisi Balıkesir İl Başkanlığı olarak hali hazırda 20 İlçemizin 17’sinde teşkilatlanma çalışmalarımızı büyük ölçüde tamamladık. 13 ilçede kongrelerimizi gerçekleştirdik. Benim Kemal Aydemir olarak teşkilatlara vermiş olduğum önemi bilmeyen yoktur. En kısa zamanda diğer ilçelerimizde de yönetimlerimiz kurup hızlı bir şekilde kongrelerimizi tamamlayarak olası bir erken seçimde Balıkesir’de ve Tüm Türkiye’de partimizi iktidara taşıma hedeflerimizi gerçekleştireceğimize olan inancım tamdır.” (balikesir24saat.com)

YORUM YAP