DOLAR31,1455% 0.13
EURO33,8271% 0.07
STERLIN39,5441% 0.13
FRANG35,4286% 0.23
ALTIN2.032,61% 0,03
BITCOIN1.780.6244.243

DEVA KEPSUT’TA MUTLUER BAŞKAN

Yayınlanma Tarihi :
DEVA KEPSUT’TA MUTLUER BAŞKAN

DEVA Partisi Kepsut ilçe başkanı ziraat mühendisi Mustafa Kemal Mutluer oldu.

Deva Partisi  Kepsuta Kurucu İlçe Başkanı atamasını gerçekleştirdi. Genel Başkanı Ali Babacan’ın takdiri, Genel Merkezin onayı sonrasında üzerinde fikir birliğine varılan isim ziraat mühendisi Mustafa Kemal Mutluer oldu. Kendisine verilen görevin kutsallığının son derece farkında ve bilincinde olduğunu belirten Mutluer,  Böylesine sıkıntılı bir dönemde çözümün bir parçası olma sorumluluğu içerisinde hareket etmeye devam edeceğini ve Deva Partisi bayrağını en tepeye dikmek için elinden gelenin en iyisini yapacağını da sözlerine ekledi…

AYDEMİR’DEN ÇAĞRI

Deva Partisi Balıkesir İl Başkanı Av. Kemal Aydemir’de atama ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

‘’ Öncelikle yapılan atamanın vatanımıza, milletimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.
Deva Partisi olarak bizler çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürmekteyiz. Bölgemizin vefalı yurdu olarak tanımlanan Kepsut’a Kurucu İlçe Başkanımızı atamış olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Liyakat temelli hareket ediyor olmamız, işi ehline vermemiz gerekiyor bilincinde olmamız bizim nitelikli teşkilat yapılarını oluşturmamıza ve sahip olmamıza olanak sağlıyor.
Hepimiz hak edenin hak ettiği yerde olması gerektiğini savunan bir çatı altında politika yapıyor olmanın mutluluğu içerisindeyiz.
Bir kadro hareketi olan ve salgın dönemi olmasına rağmen araziye inmekten geri kalmayan Deva Partisi, Balıkesir’de sık aralıklarla hızlı hareket etme çalışma metodu içerisinde olmaya ve her vatandaşımıza dokunmaya devam edecektir.
Kepsut İlçe Kurucu Başkanımız olarak atanan Mustafa Kemal Mutluer’e her türlü durumda destek olacağımız sözünü verirken, kendisini kutluyor, bütün vatandaşlarımızı Deva Partisi çatısı altına davet ediyorum.
Gelin ve partimiz çalışmalarına katılın. Biz bu çatının altında yeni nesil bir siyasi anlayışı hep birlikte inşa edelim diyoruz.
Geleceğe dair sosyal dönüşümü birlikte gerçekleştirelim çağrısında bulunuyoruz.’’

YORUM YAP