DEMOKRAT PARTİ’DEN İYİ PARTİ’YE, İYİ PARTİ’DEN AK PARTİ’YE

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :

 

Havran Büyükşehir Belediye Meclisi’nin bağımsız üyesi Mehmet Karaboğa, törenle AK Parti’ye katıldı. Demokrat Parti’den seçilen, ardından İYİ Parti’ye geçen, bir süre önce  bu partiden de istifa edip bağımsız kalan Karaboğa’ya rozetini AK Parti Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran taktı. Başaran, Karaboğa’nın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısı üzerine İYİ Parti’den istifa edip AK Parti’ye geçtiğini söyledi.

AK PARTİ 3. PARTİSİ OLDU

Son yerel seçimlerde Demokrat Parti’den Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis üyeliğine seçilen, bir süre sonra istifa edip bağımsız kalan Mehmet Karaboğa son olarak İYİ Parti’ye geçmişti. Yaklaşık bir yıl önce İYİ Parti’den de istifa eden Karaboğa’nın son durağı AK Parti oldu. Karaboğa, İl Başkanlığı’nda düzenlenen törenle AK Parti’ye katıldı. Karaboğa’ya rozetini AK Parti Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran taktı. Büyükşehir Belediye Meclisi toplantılarına bir süredir bağımsız olarak katılan Karaboğa’nın bağımsız görünmesine karşın İYİ Partili olarak lanse edilmesi dikkat çekti (balikesir24saat.com)

  Havran Büyükşehir Belediye Meclisi’nin bağımsız üyesi Mehmet Karaboğa, törenle AK Parti’ye katıldı. Demokrat Parti’den seçilen, ardından İYİ Parti’ye geçen, bir süre önce  bu partiden de istifa edip bağımsız kalan Karaboğa’ya rozetini AK Parti Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran taktı. Başaran, Karaboğa’nın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısı üzerine İYİ Parti’den istifa edip AK Parti’ye geçtiğini söyledi. […]

DEVAMINI OKU

YORUM YAP