Yayınlanma Tarihi :

“DAHA BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ”

“DAHA BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ”

CHP Balıkesir, Haziran ayı 2. Olağan İl Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Tamamlanan danışma kurulları, yerel yönetimlere ilişkin görüşlerin değerlendirildiği ve önümüzdeki hafta yapılacak ilçe başkanları toplantılarının hazırlıklarının görüşüldüğü  toplantıda, CHP’nin Balıkesir’deki durumu ele alındı ve yeni yol haritası üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantının açılış konuşmasını yapan CHP Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı, partinin her geçen gün büyüdüğünü ve değişim şiarıyla iktidar olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini vurguladı. Köybaşı, “Partimizin bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese minnettarız. Birlik ve beraberlik içinde çalışarak daha büyük başarılara imza atacağız” dedi.

Balıkesir il örgütü, parti yönetimi ve tüm üyelere teşekkürlerini ileten Köybaşı, toplantının ardından yapılan değerlendirmeler sonucunda, partiye olan desteğin artırılması ve daha geniş kitlelere ulaşılması için stratejiler geliştirildiğini açıkladı. Toplantının önemli gündem maddelerinden biri olan yeni yol haritası, yönetim kurulu üyelerinin katkılarıyla şekillendi. Yönetim kurulunda gelecek seçimlerde daha etkili bir politika izlemek için fikirler paylaşıldı ve bu doğrultuda atılacak adımlar tartışıldı.

CHP İl Başkanlığından verilen bilgiye göre, özellikle, parti hedefleri doğrultusunda yapılması gereken çalışmalar ve bu çalışmaların nasıl daha etkili hale getirilebileceğine dair öneriler sunuldu. Toplantıda, CHP’nin Balıkesir’de güçlenmesini sağlamak için çeşitli stratejiler üzerinde fikir birliği sağlandı. Katılımcılar, seçim sürecinde izlenecek politikalar, saha çalışmaları ve halkla ilişkiler konularında detaylı planlar hazırladı. Bu kapsamda, parti örgütünün daha aktif ve etkili bir şekilde çalışması için gerekli adımların atılması kararlaştırıldı.

Toplantı sonrasında konuşan CHP Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı, “Danışma kurullarına katılarak görüş, düşünce ve eleştirilerini bizlerle paylaşarak bizlere yol gösteren  ilçe başkanlarıma,kadın kolları ve gençlik kolları başkanlarıma, önceki dönem il ve ilçe başkanlarıma, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerine, Disiplin Kurulu üyelerine, partili dostlarımıza teşekkür ederim,” dedi.

Köybaşı, konuşmasında emekliler, işçiler, memurlar, gençler ve yaşlıların sorunlarına da değinirken,  “Tek hedefimiz, genel iktidar için gece gündüz demeden çalışmak. Omuz omuza, hep birlikte, güçlü örgüt, güçlü CHP. hedef genel iktidar… “ dedi.

CHP’NİN GÜNDEMİNDE “GEÇİNEMİYORUZ” MİTİNGİ VAR

30 Haziran pazar günü Genel Başkan Özgür Özel’in de katılacağı “Geçinemiyoruz” mitingi için Gebze’ye gideceklerini açıklayan Köybaşı, “Tüm örgütümüzle omuz omuza hep birlikte orada olacağız. Yokluğu yoksulluğa adaletsizliğe karşı sesimizi daha güçlü kılmak için tüm yol arkadaşlarımızı ilçe başkanlıklarımıza bekliyoruz.” dedi.

Yönetim kutulu toplantısı yönetim kurulu üyelerinin Balıkesir’deki çalışmalar hakkında görüşlerini paylaşmalarıyla sona erdi.

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP