Yayınlanma Tarihi :

“CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BALIKESİR’E GELİYOR”

“CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BALIKESİR’E GELİYOR”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8 Ekim cumartesi günü Balıkesir’e gelecek.

AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı, Karesi AVM Toplantı salonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Balıkesir’e gelişi ile ilgili istişare toplantısı düzenledi.

Toplantıya AK Parti Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, AK Parti Balıkesir Milletvekili Mutlu Aydemir, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Önceki dönem İl Başkanları, İl Yürütme Kurulu Üyeleri, İlçe Koordinatörleri, İl Kadın Kolları Başkanı, İl Gençlik Kolları Başkanı  ve 20 ilçenin 3 Kademe İlçe Başkanları katıldı.  Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Marmara Bölge Koordinatörü Halis Dalkılıç, AK Parti Denizli Milletvekili ve Balıkesir Koordinatörü Şahin Tin de toplantıya online bağlandı.

Toplantı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan AK Parti Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 8 Ekim cumartesi günü Balıkesir’e geleceğini söyledi. Başaran, “Hasret bitiyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Balıkesirli hemşehrilerimizle,Kuvay-i Milliye Meydanı’ndaki büyük mitingimizde buluşuyor. Dünya Lideri Cumhurbaşkanımızı Balıkesir’imizde ağırlayacak olmanın ayrı bir heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Bunun içinde Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde ağırlamak için yapılacak hazırlıklar ve koordinasyon için istişare toplantımızı gerçekleştirdik. Balıkesir için, bizler için tarihi bir gün. mitingimizin Dünya Habitat Günü kutlamalarının hemen ardından yapılacak olmasının da ayrı bir önemi var. Cumhurbaşkanımızı Balıkesirliler olarak en iyi şekilde ağırlayacak ve Cumhurbaşkanımıza olan hasretimizi, özlemimizi gidereceğiz.  Bu vesile ile Cumhurbaşkanımızın Balıkesirlilerle gerçekleştireceği ‘Büyük Buluşma’ya tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi. (balikesir24saat.com)  

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP