Yayınlanma Tarihi :

“CUMHUR İTTİFAKI DİMDİK AYAKTA”

“CUMHUR İTTİFAKI DİMDİK AYAKTA”

Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran ve yönetim kurulu üyeleri, Cumhur İttifakı ortağı MHP İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, BBP İl Başkanı Zeki Uçar ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran ilk ziyaretini Büyük Birlik Parti İl Başkanlığına yaptı. BBP İl Başkanı Zeki Uçar ve Yönetim Kurulu üyeleriyle gündeme dair konular üzerinde değerlendirmelerde bulunan Başaran, “Cumhur İttifakı olarak hedefimiz belli : 2023. Ülkemizin geleceğini karartmak isteyenlere, 6’lı masada toplanıp gizli ortaklarıyla geleceğimizi ipotek altına almak isteyen sözde muhalefete karşı Cumhur İttifakı dimdik ayakta. Dışarıdan verilen komutla hareket edenlere ülkemizi teslim etmeyeceğiz. Onlar ancak önlerine okusun diye konulan metinlerle, verilen talimatlarla hareket etmeyi bilirler. Ak Parti ve Cumhur İttifakı Türkiye’nin geleceğidir. Dünya’yı kasıp kavuran pandemi ve ekonomik etkileri bizi de etkiliyor. Yaşanan ekonomik sıkıntıların altında yatan gerçek bu. Ama Ak Parti nasıl ki, 20 yıldır her sorunu bilgisiyle, tecrübesiyle, liyakatiyle ve samimiyetiyle çözmüşse yine çözecek güçtedir. Cumhur İttifakı olarak Güçlü Türkiye’yi kurmak ve gelecek nesillerimize güçlü bir ülke bırakmak için var gücümüzle çalışıyoruz.” dedi.

“ÜLKEMİZİ BU BENZEMEZLERE TESLİM EDEMEYİZ”

BBP İl Başkanı Zeki Uçar’da, Cumhur İttifakı’nın tek derdinin Türkiye’nin güçlenmesi olduğunu söyledi. Başkan Uçar, “Ülkemizin üzerine oynanan oyunlar bir bir bozuluyor. Bizlerin ecdadımıza karşı büyük bir sorumluluğu var. O da çocuklarımızın geleceğini teminat altına almak. Ülkemizin güvenliğini sağlamaktır. Milletimiz her şeyin farkında. Kimin ne tıynette olduğunu çok iyi biliyor. Ülkemizi bu benzemez işbirlikçilere bırakmayacağız” diye konuştu.

“CUMHUR İTTİFAKI OLARAK GÜÇLÜ TÜRKİYE’Yİ KURMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

BBP’nin ardından MHP İl Başkanlığını ziyaret eden Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran ve İl Yönetimi, İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel ve Yönetim Kurulu üyeleriyle istişarede bulundu. Başaran, “Bizler Cumhur İttifakı olarak güçlü Türkiye’yi kurmak için çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin uyumu, ülkemizin geleceği için ortaya koydukları birliktelik ve gayret birilerini rahatsız ediyor. O yüzden yalan üzerine kurguladıkları algı operasyonları ile milletimizin kafasını karıştırmaya çalışıyorlar. Ama unuttukları bir şey var, o da 2200 yıllık devlet geleneği olan aziz milletimiz. Milletimiz her şeyin farkında. Kimin millet için çalıştığını, kimin kukla siyasetle yol aldığını çok iyi biliyor. Cumhur İttifakı olarak tam bir uyum içerisinde omuz omuza ülkemiz ve milletimizin geleceği için var gücümüzle çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

“TÜRKİYE SEVDALILARI OLARAK HEDEFİMİZ 2023″

MHP İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel’de konuşmasında, “Ekrem Başkanımıza gönülden katılıyorum. Gerek Cumhurbaşkanımız, gerekse Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli ülkemizi geleceğe taşımak için büyük gayret gösteriyorlar. Bizler de teşkilatlar olarak, liderimizin arkasındayız. Ülkemizin geleceğini bu şer odaklarına, zillet ittifakına emanet edemeyiz. Gezicilere en güzel cevabı liderlerimiz verdi. Bizim hedefimiz, Türkiye Sevdalıları olarak 2023’te tekrar zaferle çıkmaktır. Bunun içinde gereken çalışmayı, gayreti tüm teşkilatlar olarak yapıyoruz.” diye konuştu.

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP