“ÇITA HER YIL YÜKSELİYOR”

Yayınlanma Tarihi :
“ÇITA HER YIL YÜKSELİYOR”

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği 4. Aromaterapi Festivali sona ererken, Başkan Yılmaz, “Festivalin çıtasını her geçen yıl yükseltiyoruz. Gayemiz, Balıkesir’in potansiyelini en iyi şekilde değerlendirerek turizmi 12 aya yaymak.” dedi. 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Türkiye’nin ilk ve tek Aromaterapi Festivali dolu dolu geçen 4 günün ardından sona erdi.

“Tarladan Hasada, Lezzet, Şifa, Sanat” temasıyla 6-7-8-9 Temmuz tarihleri arasında Burhaniye Çiftçi Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen 4. Aromaterapi Festivali hasat şenliklerinden atölye çalışmalarına, konserlere söyleşilere kadar birbirinden farklı 111 etkinliğe ev sahipliği yaptı.

“BÜTÜNCÜL BİR STRATEJİ”

Festivale katılan herkese teşekkür eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Türkiye’nin ilk ve tek Aromaterapi Festivali’nin çıtasını her geçen yıl yükseltiyoruz. Gayemiz, Balıkesir’in potansiyelini en iyi şekilde değerlendirerek turizmi 12 aya yaymak. Bunun için bütüncül bir strateji oluşturduk. Şehrimizdeki yaşam kalitesinin yükseltilmesi, ekonomik kalkınma ve markalaşmaya yönelik çalışmaları aynı anda yürütüyoruz” dedi.(balikesir24saat.com)

YORUM YAP