DOLAR 32,2363 % 0.16
EURO 34,9606 % -0.03
STERLIN 41,1241 % -0.11
FRANG 35,7350 % 0.27
ALTIN 2.412,19 % -0,52
BITCOIN 67.720,27 0.059
Yayınlanma Tarihi :

“ÇIĞ GİBİ BÜYÜYORUZ”

“ÇIĞ GİBİ BÜYÜYORUZ”

Altıeylül Belediye Başkanı ve Bağımsız Belediye Başkan adayı Hasan Avcı, çığ gibi büyüdüklerini ve seçimi kazanacağını iddia etti. Avcı, ” Korku dağları sarmış. Arkadaşlara söyleyelim duymuyorlarsa bildirelim.Bu kardeşiniz Büyükşehir Belediyesine aday değil, bu ne panik? Biz Altıeylül’e adayız.” dedi. 

Gündüzleri sivil toplum örgütlerine ve odalara ziyarette bulunan Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı, akşamları da iftar programlarıyla vatandaşların evlerine misafir oluyor.

Önceki akşam Sütlüce Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Avcı yine büyük ilgi gördü ve iddialı açıklamalar yaptı. Başkan Avcı, “Bağımsız olarak çıkmış olduğumuz bu yolda bizleri yalnız bırakmayan siz değerli Altıeylüllü vatandaşlarımız; sizin desteğiniz bizleri motive ediyor. 1 Nisan’dan sonra Altıeylül’ü Balıkesir’in birinci ilçesi yapmak için çalışacağız” dedi.

 “BU NE PANİK” 

Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı, şunları söyledi:

“Biz milletimize hizmet etmek için emek vererek gayret ederek mücadele ederken başka zatı muhteremler bu kardeşinize oyun kurarken türlü kumpaslarla iftiralarla bu kardeşinizi aday olmasını engellerken emin olun bu havayı hesap edemediler. Ama onlar dediler ki ‘kar gibi eriyorlar’, değil kar gibi erimek, bugün Sütlüce Mahallesi’nden haykırıyoruz. Çığ gibi büyüyoruz, çığ gibi … Bu kardeşiniz samimi duygularla çalıştı. Türlü hesaplarla algılarla karşınızdakini küçümsemeye çalışırsanız. Ama birde bakarsınız ki sizi korku dağları sarmış. Arkadaşlara söyleyelim duymuyorlarsa bildirelim.Bu kardeşiniz Büyükşehir Belediyesine aday değil.Bu ne panik? Biz Altıeylül’e adayız.” (balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP