CHP’Lİ BAŞKANLARDAN SANDIĞA DAVET

Yayınlanma Tarihi :
CHP’Lİ BAŞKANLARDAN SANDIĞA DAVET

Balıkesir’deki CHP’li ilçe belediye başkanları, 14 Mayıs’ta oy kullanmayan seçmenleri 28 Mayıs’ta sandığa davet ederken, “1 oydan ne olur deme, 1 oy çok şeyi değiştirir. Vatanını seven sandığa gelsin, oy kullansın” dedi.

AYVALIK’TA 7443 SEÇMEN OY KULLANMADI

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, 14 Mayıs’ta ilçede oy kullanmayan 7 bin 443 seçmene seslenirken, “Vatanını seven sandığa gelsin.” dedi.

BANDIRMA’DA 13 BİN SEÇMEN SANDIĞA GİTMEDİ

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, ilçede 14 Mayıs’ta sandığa gitmeyen 13 bin seçmen olduğunu açıklarken, vatandaşları 28 Mayıs’taki seçimlerde oy kullanmaya çağırdı. Tosun, “Rakamlar bazen çok şey ifade eder. 1 oydan ne olur deme, vatanını seven sandığa gelsin.” mesajını paylaştı.

BURHANİYE’DE 4 BİN 820 KİŞİYE DAVET

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler de sosyal medya hesaplarından bir açıklama yaparken, “14 Mayıs’ta sandığa gitmeyen 4 bin 820 hemşehrime seslenmek istiyorum; vatanını seven sandığa gelsin. ” dedi. CHP Burhaniye İlçe Başkanı Aylin Yıldırım ile köylerdeki seçim çalışmalarına da katılan Deveciler, “Bu düzeni değiştirmek elimizde. 28 Mayıs’a kadar İlçemizde sıkılmadık el bırakmayacağız ve Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı yapmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz.” diye konuştu.

“1 OY ÇOK ŞEYİ DEĞİŞTİRİR”

Edremit’te 15 bin 496 seçmenin ilk turda oy kullanmadığını açıklayan Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, “1 oy çok şeyi değiştirir” derken vatanını seven herkesi 28 Mayıs’ta oy vermeye çağırdı. CHP Edremit İlçe Başkanlığı’nın seçim standına destek vermek için partilerle Cumhuriyet Meydanı’na giden, köylerde vatandaşlarla bir araya gelen Arslan, ” 13. Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun çiftçi ve üreticiyi kalkındırmayı temel edinen politikalarını mahalle sakinlerimize anlatıyoruz. Halkın iktidarında, halkın olanı halka vereceğiz. Çiftçimizin, üreticimizin, köylümüzün yüzünü güldüreceğiz.” dedi. Coşkun YAMAN (balikesir24saat.com) 

 

YORUM YAP