Yayınlanma Tarihi :

CHP’Lİ BAŞKAN HERKESE ÖRNEK

CHP’Lİ BAŞKAN HERKESE ÖRNEK

Susurluk’un CHP’li Belediye Başkanı Hakan Yıldırım Semizel, her ay aldığı başkanlık maaşını üniversite öğrencilerine bağışlayarak başta siyasetçiler herkese örnek oluyor.

31 Mart’taki yerel seçimlerde CHP’den Susurluk Belediye Başkan adayı olan ve seçim konuşmalarında başkan seçildiği takdirde maaşını  Üniversite Öğrencilerini Destekleme Derneği’ne bağışlayacağını açıklayan Hakan Yıldırım Semizel, bu sözünü tuttu.

Başkan Semizel,  aldığı ilk başkanlık maaşını derneğe bağışlayarak bir ilke imza attı. Başkan Semizel son olarak Haziran ayı maaşını da Susurluk Üniversite Öğrencilerini Destekleme Derneği Başkanı Celil Ateş‘e elden teslim etti.

“BENİM İÇİN BÜYÜK BİR ONUR”

Susurluk Şeker Fabrikası’ndan emekli makine mühendisi olan Başkan Semizel, “Söz verdiğimiz gibi öğrencilerimize tam destek olmak için maaşımı bu ay da Susurluk Üniversite Öğrencilerini Destekleme Derneğine bağışladım. Geleceğimizin teminatı gençlerimizin eğitimine katkıda bulunmak benim için büyük bir onur.” mesajını paylaştı.  Coşkun YAMAN  (balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP