Yayınlanma Tarihi :

CHP’Lİ ARSLAN’DAN DEDİKODULARA SERT TEPKİ

CHP’Lİ ARSLAN’DAN DEDİKODULARA SERT TEPKİ

Millet İttifakı’nın CHP’li Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan,davaları olduğu için seçilse bile görevden alınacağı yönündeki iddialara cevap verirken, “Bunları ortaya atan şer odaklarını sizler çok iyi biliyorsunuz. Bugün, tüm belediye başkanları gibi evet ben de yargılandım ama bazıları gibi ceza almadım. Allah’a çok şükür tüm davalardan beraat ettim. Sizlerin karşısında anamın ak sütü gibi tertemiz şekilde çıkıyorum. Sandıkla hakkımızdan gelemeyeceğini bilen bazı zat-ı muhteremler, bizi bu yolla devre dışı bırakmaya çalışıyorlar. Bizi devre dışı bırakacaklar ki, Japon yapıştırıcısı ile yapıştıkları koltuklarını bırakmasınlar” dedi. 

Millet İttifakı’nın CHP’li Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan, yoğun temposuna devam ediyor. Ortaoba Mahallesi’nde seçim çalışması gerçekleştiren Arslan, Makine Mühendisleri Odası, Edremit Ticaret Borsası, İnşaat Mühendisleri Odası’nı ziyaret etti.  Tuzcumurat Mahallesi’ndeki seçim bürosunun açılışlarını gerçekleştirdi. Kadıköy ve Eroğlan’da halkla buluştu.

“KAVGA DEĞİL HİZMET ÜRETECEĞİZ”

Ortaoba’da CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin’in de katıldığı seçim çalışmasında vatandaşlara seslenen CHP’li Başkan Adayı Arslan, şunları söyledi:

” Biz, hizmet etmek için sizden oy ve yetki istiyoruz. Kimseyle kavgalı olmayacağız. Kavgalı olanlar yüzünden Edremit’e bir tane hizmet gelmediğini görüyorsunuz. Büyükşehir Belediyesi’nde Edremit’e hangi hizmet yapıldı? Hiçbir hizmet… Nedeni hem Büyükşehir’in vizyon eksikliği, ki onu İsmail Ok başkanın dolduracağına eminim, hem de belediyeyi yönettiğini iddia edenlerin basiretsiz tutumu. Bizler kavgayla değil, iyi niyet ve diyalogla Edremit’e hizmet getireceğiz. Bunun sözünü veriyorum”

Köy meydanındaki kahvehanelerde vatandaşlarla tek tek sohbet eden Millet İttifakı’nın CHP’li Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan, gün içerisinde ise Edremit’te Makine Mühendisleri Odası, Edremit Ticaret Borsası ve İnşaat Mühendisleri Odası’nı ziyaret etti. 

DEDİKODULARA TEPKİ GÖSTERDİ

Ziyaretler sonrasında Tuzcumurat Mahallesi’nde açılışı yapılan seçim irtibat bürosuna geçen CHP’li Başkan Adayı Arslan, burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Son zamanlarda bir dedikodu çıkartmaya çalışıyorlar. Neymiş efendim Hasan Arslan’ın davaları varmış, seçilirse görevinden alınacakmış. Bunları ortaya atan şer odaklarını sizler çok iyi biliyorsunuz! Bugün, tüm belediye başkanları gibi evet ben de yargılandım ama bazıları gibi ceza almadım. Allah’a çok şükür tüm davalardan beraat ettim. Sizlerin karşısında anamın ak sütü gibi tertemiz şekilde çıkıyorum. Sandıkla hakkımızdan gelemeyeceğini bilen bazı zat-ı muhteremler, bizi bu yolla devre dışı bırakmaya çalışıyorlar. Bizi devre dışı bırakacaklar ki, Japon yapıştırıcısı ile yapıştıkları koltuklarını bırakmasınlar. Ama artık o devirler geçti… Edremit artık denenmişi denemek istemiyor. Bunu her yerde görüyoruz. Edremitli artık yeni bir yüz istiyor yeni bir yüz. Bizim derdimiz Edremit’in geleceği, sizin derdiniz koltuğunuzun geleceği. Edremit’in fendi, beyefendilerin koltuk sevdasını yenecek! Bunu çok açık ve net söylüyorum”

“SANDIKTA DA FARK ATACAĞIZ,

ÇALIŞMALARIMIZLA DA FARK ATACAĞIZ “

CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Hasan Arslan, Kadıköy ve Eroğlan Mahallelerinde seçim çalışması gerçekleştirdi. Mahallelerdeki kahvehaneleri ziyaret eden ve projelerini anlatan Arslan daha sonra yüzlerce araçlık konvoyla Edremit Cumhuriyet Meydanı’na geldi.

“Bizim derdimiz Edremit. Edremit’le dertlenmeyenler Edremit’in sevdalısı olamazlar!” diyen Arslan, konuşmasının devamında şunları söyledi:

“Bizim arkamızda duasını aldığımız Edremitliler var… Önümüzde ufkumuzu açan projelerimiz var… Biz Edremit’le dertleniyoruz. Edremit’le dertlenmeyenler Edremit’in sevdalısı falan olamazlar. Edremit’i çok sevselerdi o sıcacık koltuklarına yapışıp kalmak için türlü hikayelerin içerisinde olmazlardı. Aday adaylığımızdan beri konuşup duruyorlar. Muhatap almak istemiyorum. Onların çirkinliklerine alet olmak istemiyorum çünkü abdestimizden şüphemiz yok. Allah’a şükür böyle bir dert içerisinde değiliz. Biz milletimizle beraberiz. Maddiyatla türlü basit şovlar yapabilirsiniz ama maneviyat olmadan ne yapacaksınız? Bugün binlerce gönüldaşımızla yüzlerce araçlık konvoyla zor yol alabildik. Hadi bakalım hodri meydan bizim üçte birimiz kadar olsunlar da görelim! Çok açık net ve kendime güvenerek söylüyorum değil yarımız üçte birimiz olamazlar! Herkes haddini yerini bilecek! Edremitli kendisine yapılan bu oyunun farkında ve öyle yemedik, içmedik, gitmedik, gelmedikle bu milleti kandıramazsınız! Bizler Edremitli yurttaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bu sevgiye ve ilgiye layık olabilmek için çok çalışmamız gerektiğinin farkındayım. Bakın burada bir şeyi ifade etmek istiyorum. Biz, bu seçimi farklı alacağız… Sandıkta da fark atacağız, çalışmalarımızla da fark atacağız. Bize türlü iftiraları atanların bugünkü acziyetini görüyoruz. Bunu bizim görmemiz mühim değil, bu acziyeti Edremitliler görüyor önemli olan bu… Biz hizmet insanıyız dedik, çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmayana kadar İYİ Parti’li yol arkadaşlarımızla mücadelemiz sürecek. Edremit’i o eski taşralardan zannedenler 31 Mart’ta milletin tokadını yiyecekler ben buna inanıyor ve görüyorum.” (balikesir24saat) 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP