Yayınlanma Tarihi :

CHP’Lİ ADAYLAR ROMAN VATANDAŞLARLA BULUŞTU

CHP’Lİ ADAYLAR ROMAN VATANDAŞLARLA BULUŞTU

CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Balıkesir il örgütünün ve belediye başkan adaylarının seçim çalışmalarına destek verdi.

Çalışmalarına Gömeç’ten başlayan Purçu, CHP Balıkesir Milletvekili  Ensar Aytekin, İl Başkanı  Serkan Sarı, Millet İttifakı Gömeç Belediye Başkan Adayı Mehmet İrem Himam ve Millet İttifakı üyeleri ile birlikte esnaf ziyareti gerçekleştirdi.  Yaya Mahallesinde Roman vatandaşlarla buluştu.

Gömeç’in ardından Balıkesir’e gelen Altıeylül’de  Purçu, Gümüşçeşme mahallesinde roman vatandaşlarla bir araya geldi. İl Başkanı Serkan Sarı ile Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli’nin eşlik ettiği Purçu, Altıeylül Belediye Başkan adayı Esin Balıbek’le   Belediye Meclis üyesi adayı  Fatih Barlin’e destek istedi. Gümüşçeşme’de büyük ilgi gören Purçu’nun son durağı ise Manyas ve Gönen oldu.  Manyas’ta Tancan Barçın, Gönen’de İbrahim Palaz’la seçim çalışmalarını sürdüren Purçu, ” Gömeç’te, Altıeylül’de, Manyas ve Gönen’de coşkuyla karşılandık. 31 Mart’ta bahar gelmesi için Roman vatandaşlarımızın da gerekeni yapacağına ve adaylarımıza destek vereceğine inanıyorum” dedi. (balikesir24saat) 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP