CHP’DEN SESSİZ SEDASIZ SEÇİM ÇALIŞTAYI !

Yayınlanma Tarihi :
CHP’DEN SESSİZ SEDASIZ SEÇİM ÇALIŞTAYI !

CHP Balıkesir İl Başkanlığı’nın düzenlediği “Seçime Doğru 2023 Çalıştayı” haftasonu genel başkan yardımcıları ve parti meclisi üyeleri ile milletvekilleri ve ilçe belediye başkanlarının katılımıyla Edremit’te  gerçekleştirildi.   

ÇALIŞTAY DUYURULMADI, BASIN ÇAĞRILMADI

CHP Balıkesir örgütünün düzenlediği “Seçime Doğru 2023 Çalıştayı” cumartesi günü sessiz sedasız gerçekleştirildi.  Çalıştay’ın yapılacağı önceden kamuoyuna duyurulmazken, Muharrem Erkek, Umut Akdoğan ve  Yunus Emre gibi önemli isimlerin katılımına rağmen basına da haber verilmedi. Basın mensupları ile “Balıkesir halkı” ve bir çok partili çalıştayın yapıldığını sosyal medya hesaplarından öğrendi.

SARI’DAN DEĞERLENDİRME !

CHP İl Başkanı Serkan Sarı, Güre Afrodit Dinlenme Tesisleri’nde gerçekleştirilen çalıştayın ardından değerlendirmelerde bulundu.  Balıkesir’deki ilçe örgütlerinin yöneticilerinin yanı sıra, genel başkan yardımcıları Muharrem Erkek ve Ahmet Akın,  Parti Meclisi Üyesi Umut Akdoğan , milletvekili ve Parti Meclisi üyesi Yunus Emre, Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin ile ilçe belediye başkanlarının da hazır bulunduğu çalıştay ile verimliliğin arttırılmasının amaçlandığını söyleyen Sarı, “dolu dolu bir çalıştay” gerçekleştirdiklerini söyledi.. Balıkesirlilere de seslenen Sarı, “Az kaldı yerelde de genelde de halkın iktidarını kuracağız!”  dedi.

“BALIKESİR ÖZELİNDE YARATTIĞIMIZ BİR SİNERJİ VAR VE BU SİNERJİNİN ANA ODAĞINI BALIKESİR HALKI OLUŞTURUYOR”

Sarı’nın Çalıştay’ın ardından yaptığı açıklama şöyle:

“Seçime Doğru 2023 temasıyla yapılan toplantıda Balıkesir ve genel siyasete yönelik değerlendirmeleri örgütümüzle paylaştık. Balıkesir özelinde yarattığımız bir sinerji var ve bu sinerjinin ana odağını da Balıkesir halkı oluşturuyor. İlçelerimizi öbek öbek örgütlediğimiz bir çalışmanın meyvelerini önümüzdeki seçimde alacağız. Bugünkü çalıştayımızın ilk bölümünde İstanbul Milletvekilimiz Yunus Emre ve Parti Meclisi üyemiz Umut Akdoğan’ın sunumuyla Kılıçdaroğlu Doktrini’ni dinledik. Ardından Genel Başkan Yardımcımız Muharrem Erkek’in Güçlendirilmiş Parlamenter Sisteme ilişkin değerlendirmelerini takip ettik. Daha sonra 6 ayrı çalışma grubuna ayrılan örgütümüzle başarılı ve verimli bir toplantıyı tamamlayarak değerlendirmelerde bulunduk . Cumhuriyet Halk Partisi, tarihi misyonunu üstlenmeye tüm kadrolarıyla hazırdır.”

“SEÇİME HAZIRIZ, HALKIN İKTİDARINI KURACAĞIZ”

“Bizler Balıkesirimizin 20 ilçesinde sahadayız. Büyük bir sinerjiyi seçime taşıyacağız. Erken ya da zamanında fark etmez, biz seçime hazırız. Bu seçimi sofrasından ekmeği çalınan halkımızla, emeğinin karşılığını alamayan işçilerimizle, çocuğunun geleceğini düşünen annelerimizle babalarımızla, torununa harçlık veremediği için üzülen dedelerle, tarlada ekini kalan çiftçilerimizle, süt hayvanlarını kesime göndermek zorunda kalan üreticilerimizle birlikte kazanacağız.
Yani halkımızla kazanacağız. AKP iktidarının ne Balıkesir’e ne de ülkemize verebileceği hiçbir şey kalmamıştır. 20 yıldır ülkenin kaderini karanlığa götüren bu iktidarla hesaplaşacağımız gün bu ülkenin özgürlük bayramı olacaktır. Bu vesileyle halkımıza özellikle de Balıkesirli hemşehrilerimize sesleniyorum: Az kaldı yerelde de genelde de halkın iktidarını kuracağız!”  (balikesir24saat.com

 

YORUM YAP