Yayınlanma Tarihi :

CHP’DEN DANIŞMA TOPLANTISI

CHP’DEN DANIŞMA TOPLANTISI

CHP Bandırma ilçe Başkanlığı’nın düzenlediği Danışma Kurulu toplantısı Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.

Danışma Kurulu’nda 31 Mart yerel seçim süreci ve aday belirlenmesi yöntemi ile ilgili tartışma ve eleştiriler dikkat çekti. İstanbul seçimlerine yönelik “her şey çok güzel olacak” mesajı verildi. CHP İl Başkanı Serkan Sarı, seçim dönemindeki çalışmaları için Bandırma İlçe Başkanı Hüseyin Bahar’a, Kadın Kolları Başkanı Durdugül Öztürk’e, Gençlik Kolları Başkanı Batuhan Duha Turhan’a plaketle teşekkür etti. Sarı, 31 Mart’ta CHP’den Belediye Başkanı seçilen Tolga Tosun’a önümüzdeki dönemdeki çalışmalarında başarılar diledi. 

“BAYRAĞI DAHA YUKARIYA TAŞIYACAĞIZ”

CHP İl Başkanı Serkan Sarı, “Hep birlikte bayrağımızı daha yukarılara taşıyacağız. Bütün üyelerimiz kafalarındaki soruları sorduğu ve cevaplarını aldığı çok verimli bir toplantı oldu. Birlik beraberlik içerisinde toplantımızı bitirdik. Bundan sonra halkımıza en iyi hizmeti üretmek için çalışacağız” dedi.

“KİŞİSEL HIRS VE ÇIKARLARDAN UZAK DURMALIYIZ”

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, ” Tüm üyelerimizle birlik ve beraberlik içinde, bireysel hırslardan ve çıkarlardan uzak durarak akıl birliğiyle, güç birliğiyle kentimize, ülkemize hizmet edeceğiz. Çocuklarımızın geleceği için Cumhuriyete her zamankinden çok sahip çıkmamız gerekiyor” mesajını verdi.

VEKİLLER YOKTU

Danışma toplantısına 23 Haziran’daki İstanbul seçimlerindeki görevleri nedeniyle milletvekilleri Ahmet Akın, Fikret Şahin ve Ensar Aytekin katılamadı. Bir önceki dönem milletvekilleri Mehmet Tüm, Namık Havutça, eski il başkanı Ender Biçki, Bandırma eski belediye başkanlarından Dursun Mirza ve Sedat Pekel ise toplantıda hazır bulundu. (balikesir24saat)Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP