CHP’DE BARIŞ ALMAR DA ADAY !

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
CHP’DE BARIŞ ALMAR DA ADAY !

CHP’nin 24 Eylül’deki Balıkesir il kongresi öncesi Mustafa Ömür Boyuer, İrfan Barış ve Uğur Çelikbaş’ın ardından Nurullah Barış Almar da adaylığını açıkladı.

BALIKESİR’İN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ

“Emeğimiz, yüreğimiz, dava adamlığı anlayışımız ve sarsılmaz inancımızla ; sevgiyi egemen kılmak ve birlik içinde mücadele etmek için bu yolda biz de varız” diyen Barış Almar, arkadaşlarıyla bugün yaptığı toplantı sonrası  kararın verdi ve adaylığını sosyal medya hesabından açıkladı. Almar, “Balıkesir’in Birleştirici Gücü” sloganıyla dikkat çekti.

ÇOK ADAY İYİ AMA… 

CHP’de bu kadar çok adayın çıkmasının sevindirici olduğunu söyleyen Barış Almar, “Ülkenin içinde bulunduğu  zor koşullarda bu kadar adayın çıkması CHP’den umudun kesilmediğini gösteriyor. “ dedi.

İTTİFAKA YEŞİL IŞIK

Buna karşın 5 adayın yaklaşık 100’er kişiden 500 kişiyi listesine yazması gerektiğini vurgulayan Almar, “Siyaset bir uzlaşma sanatı. Kongre öncesi adaylar arasında güç birliği olabilir. En büyük eksiğimiz sevgi. Bu kongrede sevgi ve barışı egemen kılalım. Kongreye tek adayla gidip, tek yumruk olup, yerel seçimlerden başarı ile çıkabiliriz.” diyerek kongre öncesi ittifaklara da yeşil ışık yaktı.

CHP’de “sürpriz aday” beklentisi ise hala sürüyor.  Coşkun YAMAN (balikesir24saat.com) 

Balıkesir’de uzun yıllar Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Huzurevi’nde müdürlük yapan Barış Almar bu kuruluştan emekli oldu. Almar, 14-28 Mayıs cumhurbaşkanlığı seçimleri sırasında “Kılıçdaroğlu Gönüllüleri”  ile bir çok çalışmaya katıldı. 

 

 

 

YORUM YAP