DOLAR 32,2448 % 0.11
EURO 35,0074 % -0.01
STERLIN 41,3701 % 0.01
FRANG 35,7046 % 0.11
ALTIN 2.427,65 % 0,11
BITCOIN 68.507,25 1.387
Yayınlanma Tarihi :

CHP YENİ KATILIMLARLA GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR

CHP YENİ KATILIMLARLA GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR

CHP Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, Erdek, Bandırma, Manyas ve Gönen ilçe örgütleri ile belediyeleri ziyaretlerinde partiye yeni katılanlara rozetlerini taktı, hedefi genel seçimlerde de birinci parti olmak ve iktidar olarak belirledi. 

CHP Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, İl Başkanı Erden Köybaşı ile Bandırma, Erdek, Manyas ve Gönen İlçe örgütlerini ziyaret etti.

Ziyaretlerinde CHP’li Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Manyas Belediye Başkanı Ahmet Duru ve Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz ile  ile bir araya gelen Aytekin, başkanlara hayırlı olsun dileklerini iletti, yeni dönemde daha başarılı çalışmalar yapmalarını diledi. Aytekin ve Köybaşı Bandırma İlçe örgütünde düzenlenen törende ‘babaevi’ne dönen CHP’lilere ve genç üyelere rozet taktı.

Önceki dönem DEVA Partisi İlçe Başkanı Halil Şen, önceki dönem Gelecek Partisi İlçe Başkanı Akın Kargı, Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Süngü, Can Koçyiğit, Emrullah Duran ve Genel Başkan Özgür Özel’in gençlere çağrısıyla Cengiz Zorlu ve Emre Müldür  CHP’ye üye oldu.

“GÜCÜMÜZE GÜÇ KATTINIZ”

“Gücümüze güç kattınız” diyen CHP Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Atak, “Aramıza hoşgeldiniz. Vatandaşlarımızı da Cumhuriyet Halk Partisi’ne katılmaya davet ediyoruz. Biz çok büyük bir aileyiz.” dedi.

HEDEF GENELDE DE İKTİDAR

CHP Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, “Cumhuriyeti kuran partinin 100’ncü yılından sonraki ilk seçimini kazandık. Bu partimiz için önemli bir başarıdır. Genel Başkanımız Özgür Özel ile birlikte kurultayda partimizi girdiği ilk seçimlerde birinci parti yapacağımızın sözünü vermiştik ve bu sözü tutmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ancak bu seçimde elde ettiğimiz başarı bizi asla ve asla şımartmayacak aksine belediyelerimizin yaptığı çalışmalarla seçmen verdiği oyun boşa gitmeyeceğini görecek. Yerel seçimlerin ardından Cumhuriyet Halk Partimizi önümüzdeki ilk Cumhurbaşkanlığı seçiminde birinci parti yapacağız. Mustafa Kemal Atatürk’ün partisini iktidar yapacağız.” diye konuştu.  (balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP