“CHP VARSA UMUT VAR”

Yayınlanma Tarihi :
“CHP VARSA UMUT VAR”

CHP’nin 26 Ağustos cumartesi günü gerçekleştirilecek Karesi ilçe kongresi için geri sayım sürerken, başkan adaylarından Yücel Erişen partilileri kongreye davet etti. Erişen,  “Ülkemiz, geleceğimiz, yarının umudu çocuklarımız ve Karesi’miz için yeniden ayağa kalkıyoruz. Sevgiyi ve mücadelemizi sokak sokak örmeye geliyoruz.  Bizim kalbimizde umutsuzluğa yer yok dostlar… Çünkü CHP varsa umut var… Gelecek var, barış var. Birlik var, dirlik var…” dedi.

CHP Karesi İlçe Başkan adayı Yücel Erişen açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“1993 yılında partimizin mutfağı olan  gençlik örgütünde çıkmış olduğum bu yolda; bugün Cumhuriyet Halk Partisi Karesi İlçe Başkanlığı adaylığımı açıklamaktan büyük onur, gurur ve mutluluk duyuyorum.

Ulu çınar partimizin iktidar mücadelesini, demokrasi kavgamızı azim ve kararlılıkla yürüteceğimiz, örgütümüz ve vatandaşlarımızı aydınlık yarınlara taşıyıp, emek ve sevgiyi üstün kılacağımız çalışma modelimizi oluşturmaya hep birlikte başlayacağız.

Ülkemiz, geleceğimiz, yarının umudu çocuklarımız ve Karesi’miz için yeniden ayağa kalkıyoruz.

Sevgiyi ve mücadelemizi sokak sokak örmeye geliyoruz!

 Bizim kalbimizde umutsuzluğa yer yok dostlar…

Çünkü CHP varsa umut var…

Gelecek var, barış var.

Birlik var, dirlik var… “

‘Biz’  mantığıyla, omuz omuza vereceğimiz mücadelemize ortak olmak için, tüm örgütümüzü 26 Ağustos cumartesi günü yapılacak kongremize davet ediyoruz.” 

 

YORUM YAP