DOLAR31,1214% 0.26
EURO33,8075% 0.52
STERLIN39,5070% 0.33
FRANG35,4071% 0.49
ALTIN2.034,57% 0,10
BITCOIN1.610.159-0.946

CHP MUHTARLARLA BULUŞTU

Yayınlanma Tarihi :
CHP MUHTARLARLA BULUŞTU

CHP’li milletvekilleri, il yönetim kurulu, belediye meclisi üyeleri Karesi İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltıda ilçedeki mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi, muhtarların istek ve taleplerini dinledi.  CHP Karesi İlçe Başkanı Dilek Yalçın, “Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduğumuz muhtarlarımızla birlikte ilçemiz için daha iyi neler yapabileceğimizi konuştuk” dedi.

CHP Karesi İlçe Başkanlığı tarafından Nefes Kır Bahçesi’nde muhtarlarla buluşma kahvaltısı düzenlendi. Karesi ilçesindeki mahalle muhtarları ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan kahvaltıda ilçe genelinde yapılması gerekenler ve muhtarların talepleri görüşüldü. Etkinliğe CHP Balıkesir Milletvekilleri Ahmet Akın ve Ensar Aytekin, CHP İl Başkanı Serkan Sarı, CHP Karesi İlçe Başkanı Dilek Yalçın, Karesi meclis üyeleri ve Karesi ilçe yöneticileri katıldı.

“MUHTARLARIMIZIN GÖRÜŞLERİNİ ÖNEMSİYORUZ”

Muhtarların mahallelerindeki her sorun ile birebir ilgilendiklerini söyleyen CHP Karesi İlçe Başkanımız Dilek Yalçın, “Karesi’mizin, değerli muhtarları ile buluştuk. Bizleri onurlandırdılar. Hepsine teşekkür ederiz. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduğumuz muhtarlarımızla birlikte ilçemiz için daha iyi neler yapabileceğimizi konuştuk. Muhtarlarımız istek ve önerilerini doğrudan bizlere, milletvekillerimize ilettiler. Muhtarlarımızın görüşlerini önemsiyoruz. Bu programlarımızı devam ettirerek her mahallemizin sorununu, taleplerini bire bir muhtarlarımızdan öğrenebileceğiz. CHP Karesi ilçe örgütü olarak çalışmalarımız artarak devam edecek” dedi.(balikesir24saat.com)

 

YORUM YAP