CHP İVRİNDİ KONGRESİ NEFES KESTİ

Yayınlanma Tarihi :
CHP İVRİNDİ KONGRESİ NEFES KESTİ

CHP İvrindi İlçe kongresinde büyük heyecan yaşandı. Ayhan Arslanbey, bir oyla Celallettin Kırkağaç’ı geride bıraktı ve yeniden başkan seçildi.

CHP’nin Balıkesir’deki ilçe kongreleri bugün İvrindi ile sürdü. Cemil Yavuz’un kongre başkanlığını üstlendiği kongrede mevcut başkan Ayhan Arslanbey’in beyaz, Celalettin Kırkağaç’ın sarı listeleri yarıtı.
91 delegenin oy kullandığı seçimde Arslanbey 44 oyla başkan seçilirken, Kırkağaç ise 43 oyla ve bir oyla seçimi kaybetti. 4 oy ise geçersiz sayıldı.

YENİ YÖNETİM

CHP İvrindi İlçe yönetim kurulu Ayhan Arslanbey başkanlığında Ahmet Atalay, Nahit Avcı, Mehmet Bulut, Mehdi Çam, Volkan Gezer, Sefer İlgör, Mustafa İnci, Erdoğan Tuncer, Erdal Veziroğlu, Hüseyin Yıldırım, Selim Yüksel ve Serdar Zeybek‘ten oluştu.

İL DELEGASYONU

Kongrede 10 delege de belirlendi. Bu isimler de şöyle sıralanıyor:
Cemal Arslan, Ayhan Arslanbey, Orhan Arslanbey, NahitAvcı, Mehmet Bulut, Yahya Duman, Mustafa Ovalı, Emin Turan, Erdal Veziroğlu, Selim Yüksel…

Kongreye İl Başkanı Erden Köybaşı, il yönetim kurulu üyeleri, Balıkesir milletvekilleri Ensar Aytekin ve Serkan Sarı,  İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Pınar Yahşi, önceki dönem Balıkesir milletvekili Ergün Aydoğan da katıldı.  (balikesir24saat.com)

 

YORUM YAP