CHP İL YÖNETİMİNDEN BELEDİYE ZİYARETLERİ

Yayınlanma Tarihi :
CHP İL YÖNETİMİNDEN BELEDİYE ZİYARETLERİ

CHP Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı ve yönetim kurulu üyeleri yerel seçim çalışmaları kapsamında Edremit Körfezi’ndeki CHP’li belediyeleri ve ilçe başkanlarını ziyaret etti.

24 Eylül’de gerçekleştirilen il kongresinde güven tazeleyen Başkan Köybaşı, “Yerel seçimler yaklaşıyor, bizler de çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Yoğun bir seçim temposundayız. Balıkesirimizi hak ettiği belediyecilik anlayışına kavuşturmak için vâr gücümüzle çalışıyoruz. Esnaf ve hane ziyaretleri yaptığımız gibi kurum ve kuruluş ziyaretleri yaparak da vizyon ve misyonumuzu anlatıyoruz.” dedi.

CHP İl Başkanı Erden Köybaşı sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu kapsamda geçtiğimiz gün Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan‘ı, Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler‘i, Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam‘ı, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin‘i ve Edremit, Burhaniye, Gömeç, Ayvalık CHP ilçe başkanlarını makamlarında ziyaret ettik. Birlikte yerel seçimler hakkında ve ülke gündemine ilişkin istişarelerde bulunduk. Halkın sorun, öneri ve taleplerini konuştuk.  Ben de başkanlarımıza çalışmalarımızdan, plan ve projelerimizden bahsettim. Oldukça bilgilendirici ve verimli bir gün geçirdik. Bizleri en iyi şekilde ağırlayan belediye başkanlarımıza, CHP ilçe başkanlarımıza ve ilçe örgütlerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” (balikesir24saat.com)

 

 

YORUM YAP