Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :

CHP ÇALIŞTAYI’NDA BALIKESİR MESAJLARI

CHP ÇALIŞTAYI’NDA BALIKESİR MESAJLARI

CHP Yerel Yönetimler Marmara Bölge Çalıştayı’nda konuşan Genel Başkan Kılıçdaroğlu, “Kazandığımız belediyelerde her şeyin ilkini ve güzelini yapmak bize nasip oldu. Kocaeli, Manisa, Balıkesir ve Denizli’yi de kazandığımız yerlere dahil edeceğiz” diye konuştu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, İl Başkanı Erden Köybaşı ve milletvekili Serkan Sarı da Balıkesir Büyükşehir belediyesini kazanıp, belediye sayısını arttıracakları yönünde mesajlar verdi. 

CHP’nin Yerel Yönetimler Marmara Bölge Çalıştayı, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında Kocaeli’de yapıldı. Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı, milletvekili Serkan Sarı, içe,  belediye, kadın ve gençlik kolları başkanları da çalıştaya katıldı. Çalıştayda yerel seçimlere yönelik açıklamalar dikkat çekti.

“BALIKESİR’İ DE KAZANDIĞIMIZ YERLERE DAHİL EDECEĞİZ”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Kazandığımız belediyelerde her şeyin ilkini ve güzelini yapmak bize nasip oldu. Kocaeli, Manisa, Balıkesir ve Denizli’yi de kazandığımız yerlere dahil edeceğiz” diye konuştu.

“BELEDİYELERİMİZİN SAYISINI ARTTIRACAĞIZ”

CHP’de 3 dönem milletvekilliği yapan, bu dönem aday olmayan ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu  Genel Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Ahmet Akın, “Belediyelerimizin sayısını arttırarak daha çok yurttaşımızı sosyal belediyecilik ile buluşturmak için var gücümüzle çalışmayı sürdürüyoruz.” dedi.

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİ KAZANIP, İLÇE BELEDİYE SAYISINI ARTTIRACAĞIZ”

CHP Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı, çalıştay sonrası diğer il başkanlarıyla birlikte Genel Başkan Kemal kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. Köybaşı, “Büyükşehir belediye başkanlığını kazanıp diğer belediyelerimizin sayısını arttırarak daha çok yurttaşımızı sosyal belediyecilik ile buluşturmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” mesajını paylaştı.

“BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİ KAZANACAĞIZ”

CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı ise, “Balıkesirimizde yerel yönetimlerde ağırlığımızı ortaya koyacağız. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun da dediği gibi; Balıkesir Büyükşehir Belediyesini kazanacağız.” dedi. (balikesir24saat.com)

 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP