CHP BALYA’DA BAYRAK EREN’DE …

Yayınlanma Tarihi :
CHP BALYA’DA BAYRAK EREN’DE …

CHP Balya İlçe kongresi bugün Balya Belediyesi Çok Amaçlı Salonu’nda yapılırken, başkan Enver Koruyan aday olmadı. Halit Eren başkanlığında tek liste çıktı. 

CHP’nin ilçe kongreleri bugün Balya ile sürdü. Cemil Yavuz‘un divan başkanlığını üstlendiği kongrede tek liste çıktı. Gülizar Yıldız‘ın istifasının ardından başkanlığı üstlenen Enver Koruyan bu kez aday olmazken, görevi Halit Eren‘e devretti.

Kongreye CHP Balıkesir Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ensar Aytekin,  İl Başkanı Erden Köybaşı ve il yönetim kurulu üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Pınar Yahşi,  Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli, Gömeç İlçe Başkanı Ahmet Ercan, İvrindi İlçe Başkanı Ayhan Arslanbay, aslen Balyalı olan Demokrat Parti İzmir Milletvekili Haydar Altıntaş, 25 ve 26. dönem Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, CHP eski il başkanlarından İrfan Barış, İl Başkan adayı Ömür Boyuer, Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga ve çok sayıda partili katıldı.

YENİ YÖNETİM KURULU

Halit Eren başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda Havva Arslan, Mehmet Gaga, Süleyman Güner, Esra Işık, Cemaliye Kara, İsmet Kaya, Mustafa Keçecioğlu, Hüseyin Özer, Yüksel Türk ve İsmail Yıldız görev aldı.

İL KONGRE DELEGELERİ

Zeki Bulca, Kenan Canbaz, Halit Eren, Orhan Gaga, Mustafa Keçecioğlu, Enver Koruyan ve Erdinç Yılmaz ise il delegesi seçildi. (balikesir24saat.com)

 

 

 

YORUM YAP