DOLAR31,1326% 0.08
EURO33,8162% 0.01
STERLIN39,4922% 0
FRANG35,3740% 0.06
ALTIN2.033,20% 0,06
BITCOIN1.706.1605.019

CHP ALTIEYLÜL’DEKİ MUHTARLARLA BULUŞTU

Yayınlanma Tarihi :
CHP ALTIEYLÜL’DEKİ MUHTARLARLA BULUŞTU

CHP Altıeylül İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Muhtarlar Kahvaltısı yoğun katılımla gerçekleştirildi. Altıeylül ilçesindeki merkez ve kırsal mahallelerin sorunlarının dile getirildiği toplantıda özellikle BASKİ’nin su zamları konuşuldu.

Pier Cafe’deki kahvaltıya Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli ve yönetim kurulu üyeleri ile muhtarların yanı sıra CHP İl Başkanı Serkan Sarı, Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, belediye meclis üyeleri de katıldı.

CHP Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli, açılış konuşmasında  yaptıkları çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Şehirli, bu çalışmaların temel amacının birlik beraberlik içinde ilçenin sorunlarına çare bulmak, Altıeylül’ü “Derman Belediyeciliği” ile tanıştırmak ve uygulamak olduğunu vurguladı.

Milletvekili Fikret Şahin, yaptığı konuşmanın ardından muhtarların sorularını yanıtladı. . Şahin, muhtarlara katılımlarından dolayı teşekkür etti.

CHP İl Başkanı Serkan Sarı ise Balıkesir Büyükşehir Belediyesi BASKİ Genel Müdürlüğü tarafından alınan bir kararla yapılan su zamları ve bununla ilgili Balıkesir İdare Mahkemesine açtıkları yürütmeyi durdurma davası hakkında bilgi verdi. Sarı muhtarların bu konuda yoğunlaşan sorularını da yanıtladı.

Toplantının son bölümünde Altıeylül Belediye Meclisi üyeleri Aytuğ Yarmaz, Burcu Özer, Taylan Benli, Fatih Barlin, Ayla Kaymaz, Burhanettin Ağabeyoğlu ve Ayhan Öztürk görevli oldukları komisyonlarla ilgili yaptıkları çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundular.

Altıeylül ilçesindeki merkez ve kırsal mahallelerin sorunlarının dile getirildiği toplantı Baskan Şehirli’nin teşekkür konuşmasıyla sona erdi. (balikesir24saat.com)

YORUM YAP