DOLAR 32,2363 % 0.16
EURO 34,9606 % -0.03
STERLIN 41,1241 % -0.11
FRANG 35,7350 % 0.27
ALTIN 2.412,19 % -0,52
BITCOIN 67.720,27 0.059
Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :

CHP Altıeylül’de muhtarlar zirvesi

CHP Altıeylül’de muhtarlar zirvesi

Balıkesir’de Altıeylül CHP ilçe örgütünün yerel seçimler öncesi halkın görüş ve önerilerini saptamak için düzenlediği toplantılar muhtarlarla sürdü. Altıeylül İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıya ilçeye bağlı kırsal mahallelerin muhtarları ile birlikte CHP’den belediye başkan aday adayı olan Esin Balıbek ve Uğur Çelikbaş da katıldı.

CHP Altıeylül İlçe Başkanı Haydar Çuhadar, daha önce basın mensupları, partinin önde gelen isimleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile biraraya geldiklerini anımsatırken, “Bugün de demokrasinin temel taşı muhtarlarımızla birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Demokrasimuhtarlarımızla balıyor. Mahallelerde yaşanan, çözüm bekleyen  sorunları en iyi siz biliyorsunuz. Mahalle halkının bir sorunla karşılaştığında ilk başvurduğu, yardım istediği isimler de yine sizsiniz. Biz yerel seçimlerde yarışacak başkan adayı ve belediye meclis üyeleri belirlenmeden önce sizin bilgi ve tecrübelerinizden yararlanmak istiyoruz. Amacımız yaşanabilir bir Balıkesir yaratmak, bu konuda sizin de görüşleriniz çok büyük önem taşıyor” dedi.
Muhtarlar da iletişim, ulaşım vb. konularda yaşadıkları sorunları dile getirdi, çeşitli önerilerde bulundu. Balıkesir gündemi ile Türkiye gündemindeki bazı konularında ele alındığı toplantı yaklaşık 3 saat sürdü. Bu toplantıları aralıksız sürdüreceklerini belirten CHP Altıeylül İlçe Başkanı Haydar Altıntaş, davete katılan ve görüşlerini dile getiren tüm muhtarlara teşekkür etti.

Kaynak : Coşkun YAMAN

YORUM YAP