” ALTIEYLÜL BELEDİYESİNE ALTI OK’LU BAYRAĞI ÇEKECEĞİZ”

Yayınlanma Tarihi :
” ALTIEYLÜL BELEDİYESİNE ALTI OK’LU BAYRAĞI ÇEKECEĞİZ”

CHP Altıeylül İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan Hakan Keskin, partililere projelerini anlattı. Öncelikli hedefini partiye yeni bir bina kazandırmak ve  yerel seçimler olarak belirleyen Keskin  “Altıeylül Belediye Başkanlığına Altı Ok’lu bayrağı çekmeye söz veriyoruz. “dedi.

Mahalle delege seçimlerini başlatan CHP’de ilçe başkan adayları da netleşmeye başladı. CHP Altıeylül İlçe Başkanlığı’nın olağan kongresi öncesi Sinan Ayhan’ın ardından Hakan Keskin de adaylığını açıkladı. Keskin’in adaylık açıklamasına partililer büyük ilgi gösterdi. Önceki dönem il başkanları İrfan Barış ve Ender Biçki de Keskin’in toplantısına katıldı.

Bu dönem aday olmayacağını açıklayan ve adı Altıeylül Belediye Başkan adaylığı için geçen İlçe Başkanı Hakan Şehirli, Keskin ve ekibine başarılar diledi.

1967 Bandırma doğumlu olan 32 yıl süren çalışma yaşamından sonra emekli olduğunu anımsatan Keskin, Belediye-İş Sendikası’nda yöneticilik de yaptığına dikkat çekti. Keskin, “Çalışma yaşamım genel olarak sendikal örgütlenmenin içinde geçti. Örgütlülüğün, dayanışmanın, emeğin en yüce değer olarak kabul edilmesi için verilen kavganın mücadelenin tam ortasından geliyorum” dedi.

“Değerli ailem” dediği partililere seslenen Hakan Keskin, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sizlerle yıllardır omuz omuza hep meydanlardaydık. Hak, hukuk ve adalet için hep birlikte mücadele verdik. En son seçim döneminde yine arkadaşlarımızla birlikte partimizi iktidar yapmak için gece gündüz alanlarda, pazaryerlerinde, sokaklarda, köylerde, kısacası her yerde halkımızın yanı başındaydık. Dava adamlığı anlayışımız ve sarsılmaz inancımız ile alanlarda emeğimizi ve yüreğimizi ortaya koyduk. Yani tarlada izimiz var.

Tarlada izi olan, sendikal örgütlenmenin ne olduğunu bilen, emekten, haktan, hukuktan ve birlikten yana olan, sevgiyle her şeyin güzel olacağına inanan, Atatürk ilke ve devrimlerinin yılmaz savunucusu Hakan Keskin olarak, şimdi de Cumhuriyet Halk Partisi Altıeylül İlçe Başkanlığına adayım.”

“PARTİ BİNASI SÖZÜ “

“Eğer bizleri layık bularak seçerseniz, Cumhuriyet Halk Partisi Altıeylül İlçesinin her üyesinin bir ilçe yöneticisi gibi eşit tutulacağına, parti binasının haftanın her günü, herkese açık olacağına, tüm çalışmalarımızda, partimizin özüne ve kuruluş değerlerine bağlı kalacağımıza, Atatürk ilke ve devrimlerini kendimize rehber edineceğimize söz veriyoruz.

Çalışmalarımızın ağırlık merkezinin köylerimiz olacağına ve kırsaldaki vatandaşlarımızın her an yanında olacağımıza söz veriyoruz.

Dava adamlığı anlayışımızdan asla sapmayacağımıza, yalnızca partimizin başarısını önemseyen tutum ve davranış içerisinde yer alacağımıza söz veriyoruz.

Sizlere Cumhuriyet Halk Partisi Altıeylül aileme kendi parti binasını kazandırmak için çalışacağımıza söz veriyoruz. ”

“HEDEF YEREL DE İKTİDAR”

“Altıeylül Belediye Başkanlığına Altı Ok’lu bayrağı çekmeye söz veriyoruz. Bu yola çıkarken öncelikli hedefimizin Altıeylül ilçemizde özlemini çektiğimiz belediye başkanlığının kazanılması olduğunu ifade etmiştim. Bu hedefe ulaşmak için kavga yerine sevgi dilini kullanan ayrıştırmadan kucaklayan ben yerine biz diyerek çalışmalarını yürüten bir yönetim anlayışı ile bu yolda yorulmak nedir bilmeden çalışacağımın sözünü daha bugünden itibaren veriyorum. 2024 seçimlerinde yılların özlemini hep beraber sonlandıralım. Birbirimize kenetlenerek el ele, kol kola omuz omuza yol alalım. 2024 seçimlerinde tarih yazalım. Gelin birlikte yönetelim, partimizi yerelde iktidar yapalım” Coşkun YAMAN (balikesir24saat.com)

YORUM YAP