DOLAR31,1215% 0.19
EURO33,6749% 0.08
STERLIN39,4445% 0.08
FRANG35,3533% 0.22
ALTIN2.035,99% 0,17
BITCOIN1.632.9430.355

CANLI BAŞKAN YARDIMCISI

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
CANLI BAŞKAN YARDIMCISI

Edremit Belediyesi Özel Kalem Müdürü Tayfun Canlı, Belediye Başkan Yardımcısı oldu.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın göreve gelmesinden sonra Özel Kalem Müdürlüğü’ne getirilen Tayfun Canlı, kısa süre içerisinde gösterdiği başarılı performansla beğeni kazandı. Gerek vatandaşlarla gerekse kurum içerisindeki diyaloğu ve başarılı çalışmaları ile göz dolduran Canlı, Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın görevlendirmesi ile Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevine devam edecek.

TAYFUN CANLI KİMDİR?

Balıkesir doğumlu Canlı, ilk, orta ve lise eğitimini memleketi olan Balıkesir’de tamamladı.

Üniversite eğitimini ise Bilgisayar Mühendisliği ve Kamu Yönetimi alanında tamamladı.

IAE Paris Sorbonne Business School işbirliğiyle; Kurumsal Risk Yönetimi & Analizi, Üst Yönetim için Strateji & Liderlik gibi alanlarda çeşitli eğitimler aldı.

Ulusal ve uluslararası birçok organizasyonda genel koordinatörlük görevlerini üstlenen Canlı, çok sayıda sivil toplum kuruluşu ile çeşitli işbirlikleri yürüterek, başarılı sosyal sorumluluk projelerine imza attı.

İş birliği yaptığı çoğu dernek ve STK’lar ile gönül bağı halen devam eden Tayfun Canlı bir dönem Balıkesirspor dahil olmak üzere çeşitli kulüplerde lisanslı futbolculuk yaptı.

Canlı, Edremit Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü görevinin ardından Koordinatör Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. (balikesir24saat.com)

YORUM YAP