Yayınlanma Tarihi :

CANBEY’DEN SUSURLUK’A TOKİ MÜJDESİ

CANBEY’DEN SUSURLUK’A TOKİ MÜJDESİ

AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey Ramazan Bayramı öncesinde Susurluk’un beklediği toplu konut müjdesini verirken, “İhale 18, kura ise 29 Haziran’da yapılacak ” dedi.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey,  TOKİ aracılığı ile Susurluk’a toplu konut ve iş yeri yapılacağını açıkladı. Canbey, toplu konut ve iş yeri ihalesi ile kura çekiminin Haziran ayı içinde gerçekleştirileceğini söyledi.
Balıkesir’e yapılan ve yapılacak yatırımları yakından takip ettiğini söyleyen  Canbey, ” Susurluk TOKİ de uzun süredir gündemimizdeydi.   TOKi tarafından yaptırılacak olan konut ve dükkanların ihalesi 18 Haziran’da, kura çekimi 29 Haziran’da gerçekleştirilecek” diye konuştu.

CUMHURBAŞKANINA TEŞEKKÜR
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek ve ilgisi  için teşekkür eden AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, “Susurluk için bayram hediyesi olacak konutlar ilçemize ve halkımıza hayırlı olsun” dedi.
İLK MÜJDEYİ 13 HAZİRAN 2019 DA VERMİŞTİ
AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, Susurluk İlçe Başkanı  Fahrettin Şener ve Yönetim Kurulu Üyesi Adem Ersan ile birlikte TOKİ Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Karabayır’ı 13 Haziran 2019’ da ziyaret etmiş ve Susurluk’ta TOKİ’nin konut yapacağını açıklamıştı. (balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP