CANBEY’DEN AFİŞ ŞİKAYETİ

Yayınlanma Tarihi :
CANBEY’DEN AFİŞ ŞİKAYETİ

AK Parti Balıkesir Milletvekili ve 3. sıra adayı Dr. Mustafa Canbey, son günlerde Balıkesir’de “Kılıçdaroğlu Gönüllüleri” isimli bir grubun kendisine ait seçim afişlerini yırttığını iddia ederken,  “14 Mayıs zaferi yaklaştıkça şimdiden sinirleri bozulan muhalefet, afişlerimize saldırmaya başladı. Korkuyorlar, yükselişimizi hazmedemedikleri için saldırıyorlar.” dedi.

AK Parti Balıkesir Milletvekili ve 3. sıra milletvekili adayı Dr. Mustafa Canbey,  Balya İlçe Başkanlığı’nda düzenlediği toplantıda Balıkesir’de Kılıçdaroğlu Gönüllülerinin kendisine ait  seçim afişlerini yırttığını iddia etti.

Afişleri yırtanlardan hukuk önünde şikayetçi olduklarını kaydeden Milletvekili Canbey sözlerini şöyle sürdürdü: “Demokrasinin hakemi de hakimi de millettir! Millet ne derse kabulümüzdür. Ancak birileri milletten değil, karanlık odaklardan emir aldıkları için 14 Mayıs seçimlerinin sonuçlarından şimdiden korkuyorlar. Bu sebeple Balıkesir’deki afişlerimizi yırtıyorlar. Araştırdık. Yapanların ‘Kılıçdaroğlu Gönüllüleri’ adında bir grubun yaptığını öğrendik. Hukuk önünde şikayetçi olduk. Bu hazımsızlara da en güzel cevabı 14 Mayıs günü milletimiz verecektir. Buna tüm yüreğimizle inanıyoruz.”

(balikesir24saat.com)

YORUM YAP