BÜYÜKŞEHİR’DEN 430 MİLYON LİRALIK ÖDEME

Yayınlanma Tarihi :
BÜYÜKŞEHİR’DEN 430 MİLYON LİRALIK ÖDEME

CHP’li Ahmet Akın yönetimindeki Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, çalıştığı firmaların ödemelerini rutin olarak gerçekleştiriyor. Belediye, Haziran ayının ilk iki haftasında; 750 firmaya toplamda 430 Milyon TL ödeme yaptı. Büyükşehir personeline de toplam 100 milyon TL’lik bayram parası ödemesi yapılacağı açıklandı. 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Başkan Ahmet Akın’ın  mali yönetimiyle çalıştığı firmalara gerekli ödemeleri yaparak kimseyi mağdur etmemeye çalışıyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin Haziran ayının ilk haftasında 110 , ikinci haftasında da 320 Milyon TL olmak üzere , 750 firmaya toplamda 430 Milyon TL ödeme yaptı.

“BAYRAM PARASI PERSONELİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK”

Bunun yanı sıra; Başkan Ahmet Akın’ın talimatıyla; Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile bağlı iştirakleri ve BASKİ’de çalışan personele önümüzdeki Kurban Bayramı için yaklaşık 15’er bin TL ödeme gerçekleştirilecek. Personelin yüzünü güldürecek bayram parası, 14 Haziran cuma günü hesaplara yatacak. Büyükşehir Belediyesi, bayram parası için personele toplamda 100 milyon TL ödeme yapacak. (balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP