Yayınlanma Tarihi :

BÜYÜKŞEHİR’DE ADAYLIK İSTİFASI

BÜYÜKŞEHİR’DE ADAYLIK İSTİFASI

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık Daire Başkanı Elvan Bahar Göktepe, AK Parti’den milletvekilli aday adayı olmak için istifa etti.

Göktepe’nin adaylık açıklaması şöyle:
“Yaklaşık 4 yıldır, Balıkesir Büyükşehir Belediyesinde üstlendiğim Muhtarlık Daire Başkanlığı görevimden, gösterdiğim çabayı bir adım daha ileriye taşımak için, genel seçimlerde milletvekili aday adayı olmanın doğru olacağını düşünerek istifa ediyorum.

Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilan ettiği ‘Türkiye Yüzyılı’nda üstleneceğim yeni görevlerle memleketime, ülkeme yapabileceğim işleri önemsediğimden ve bu yolda çaba sarf etmeye devam edeceğimden hiç birinizin kuşkusu olmasın.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığım sırasında birlikte çalışma fırsatı bulduğum 1133 mahallemizin kıymetli muhtarlarına ve ailelerine, Büyükşehir Belediyesi aileme ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanım Sayın Yücel Yılmaz’a, desteğini sürekli arkamda hissettiğim Balıkesirlilere çok teşekkür ediyorum.

Cumhuriyet’in İkinci Yüzyılında, yapılacak çok iş var ve benim milletime olan borcum bitmedi. 2023 yılını Türkiye Yüzyılı yapmak için Miletimizin desteğine ihtiyacımız var. Bizim birlikte olduğumuz zaman her şeyin üstesinden geleceğimiz inancıyla hepinize saygılar sunuyorum. Yolumuz açık ve aydınlık olsun…”

Elvan Bahar Göktepe 2019 yerel seçimlerinde de yine AK Parti’den Sındırgı Belediye Başkan aday adayı olmuştu.

Coşkun YAMAN ( balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP