DOLAR 32,2448 % 0.11
EURO 35,0074 % -0.01
STERLIN 41,3701 % 0.01
FRANG 35,7046 % 0.11
ALTIN 2.427,65 % 0,11
BITCOIN 68.507,25 1.387

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR’DA DA BAŞKAN DEĞİŞTİ

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR’DA DA BAŞKAN DEĞİŞTİ

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanlığına Burç Özoğuz seçildi. Başkan Özoğuz, “28 branşta, 5530 sporcu ile Balıkesir’imizi en iyi temsil edecek çalışmalara imza atacağız.” dedi. 

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, Salih Tozan Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tek liste ile girilen seçimde Burç Özoğuz, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün yeni başkanı oldu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantının divan heyeti başkanlığını Volkan Altınöz ve Ferit Gündoğdu, katip üyeliğini ise Nurdanur İğdeci yaptı. Önceki Dönem Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı İrfan Sarıgül döneminin çalışma ve denetleme raporları ayrı ayrı ibra edildi.

Seçimlerde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’un yeni yönetim kurulu M. Barbaros Özüpek, Mutlu Tanrıkulu, Uğur Baysal, Volkan Karateke, Bülent Mavuk, Serdar İşgüzar‘dan oluştu.

Denetleme Kuruluna Av. Burcu Özer, Doğan Altun, Selami Barut seçildi. BASKF Delegeleri ise Burç Özoğuz, M. Barbaros Özüpek, Mutlu Tanrıkulu olarak belirlendi.

BAŞKAN’DAN İLK MESAJ 

Spor Akademisi mezunu, Futbol İstatistik Uzmanı olan Burç Özoğuz CHP Spor Yönetim Kurulu üyesi olarak da görev yapmıştı. Başkan Özoğuz’un ilk mesajı şöyle:

“Üzerimize aldığımız sorumluluğun farkındayız. Ben ve arkadaşlarım 28 branşta,5530 sporcu ile Balıkesir’imizi en iyi temsil edecek çalışmalara imza atacağız.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Akın’ın bizlere aktardığı vizyonu çerçevesinde büyük bir aile olarak çocuklarımıza ve gençlerimize dolayısıyla geleceğimize yatırım yapmaya devam edeceğiz.

Sporun birleştirici gücünü kullanarak tüm branşlarımızda, önce Balıkesir’imiz sonra ülkemiz için güçlü nesiller yetiştirmek ana misyonumuz olacaktır. Kongremizin; kulübümüz, Balıkesir’imiz ve ülkemiz için iyiliklere, güzelliklere vesile olmasını diler, saygılarımı sunarım.”
(balikesir24saat.com)

 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP