DOLAR31,0708% 0.17
EURO33,6790% -0.05
STERLIN39,4560% 0.03
FRANG35,2677% 0.06
ALTIN2.032,57% 0,77
BITCOIN1.625.0930.925

DEPREM BALIKESİR’İ DE VURDU

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
DEPREM BALIKESİR’İ DE VURDU

Tam 10 ili yıkan büyük depremde Maraş’ta görev yapan Sındırgılı sağlık personeli Seyfullah Çiçek de enkaz altında kalıp hayatını kaybetti. Hatay’da kaldığı otel yıkılan Sındırgılı uzman çavuş Özgür Bilgiç’e ve yine Hatay’da yaşayan Dursunbeyli astsubay Mehmet Balaban’la hemşire eşi Neslihan Balaban ve kızları Almila’ya ulaşılamıyor.

Kahramanmaraş’ta ki depremde Balıkesir’in Sındırgı ilçesine bağlı Çıkrıkçı köyünden sağlık personeli Seyfullah Çiçek de hayatını kaybetti.

Sındırgı Belediye Başkanlığından yapılan açıklamada, “Sındırgı Çıkrıkcı mahallemizden Kahramanmaraş’da sağlık personeli olarak çalışan Seyfullah Çiçek depremde enkaz altında kalarak maalesef vefat etmiştir. Hemşehrimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine baş sağlığı diliyoruz… Başımız sağolsun… ” denildi.  Çiçek’in cenazesi bugün (8 Şubat çarşamba) ikindi namazının ardından  Çıkrıkçı mahallesinde toprağa verilecek.

UZMAN ÇAVUŞ’UN TELEFONU VE KİMLİĞİ BULUNDU AMA… 

Balıkesir’in Sındırgı ilçesine bağlı Yüreğil’den Uzman Çavuş Özgür Bilgiç‘e de deprem sonrası ulaşılamadı.  Antakya/ Hatay’da Güney Otel’de  kalan  telefonu ve kimliği jandarma tarafından bulunan Bilgiç’in de enkaz altında olduğu düşünülüyor. Yakınları umutla iyi bir haber bekliyor.

DURSUNBEYLİ AİLEYE ULAŞILAMIYOR

Büyük deprem sonrası Hatay’da yaşayan Balıkesir’in Dursunbey ilçesinden Astsubay Mehmet Balaban, eşi Antakya Akademi Hastanesi hemşiresi Neslihan Balaban ile kızları Almila‘ya ulaşılamıyor.
Yakınları apartmanları yıkılan ve enkaz altında kaldıkları düşünülen Balaban ailesinin bulunması için yardım istiyor. Coşkun YAMAN (balikesir24saat.com) 

YORUM YAP