DOLAR31,0079% 0.31
EURO33,5437% 0.26
STERLIN39,1889% 0.35
FRANG35,2343% 0.43
ALTIN2.016,43% 0,22
BITCOIN1.598.400-0.612

“BURHANİYE ÖNCÜ VE ÖRNEK”

Yayınlanma Tarihi :
“BURHANİYE ÖNCÜ VE ÖRNEK”

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. Başkan Deveciler, Kılıçdaroğluna, ilçe genelinde yapılarak tamamlanan projeler hakkında ve yapılacak projelerle ilgili sunum yaparak kendisini tek tek bilgilendirdi.

Temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler CHP Genel Merkezi’nde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. Başkan Deveciler, Kılıçdaroğluna, ilçe genelinde yapılarak tamamlanan projeler hakkında ve yapılacak projelerle ilgili sunum yaparak kendisini tek tek bilgilendirdi.

CHP Genel Merkezinde gerçekleştirilen görüşmede Kılıçdaroğlu; Burhaniye’yi yakından takip ettiğini ve ilçenin yapılan projelerle köklü bir değişime imza attığını belirterek, bölgede proje uygulama olarak Burhaniye’nin ön planda yer aldığını vurguladı.

Başkan Deveciler’in projelerle ilgili sunumunu dikkatle inceleyen Kılıçdaroğlu,  yapılan projelerin, sosyal demokrat belediyecilik anlayışı taşıdığını ve çok yerinde hizmetler olduğunu söyledi.  İlçeyi uzun vadeli hizmetlerle daha yaşanılabilir şekilde planlamasından dolayı Başkan Deveciler’e teşekkür eden Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Burhaniye’nin yatırımlar ve hizmetler bakımından son zamanlarda adını sıkça duyduğunu da sözlerine ekledi.

Başkan Deveciler Ankara ziyaretinde  Genel Başkan Yardımcıları Ahmet Akın, Seyit Torun, Muharrem Erkek, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Parti Sözcüsü Faik Öztrak’la da bir araya gelip, görüştü.  (balikesir24saat.com)

YORUM YAP