DOLAR31,0079% 0.31
EURO33,5437% 0.26
STERLIN39,1889% 0.35
FRANG35,2343% 0.43
ALTIN2.016,43% 0,22
BITCOIN1.598.400-0.612

BU ONUR BERKAN AYTEK’İN

Yayınlanma Tarihi :
BU ONUR BERKAN AYTEK’İN

Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler Derneği Balıkesir Şubesi’nin 2023 Başkanı Berkan Aytek oldu. Aytek, “JCI Balıkesir’imizin 30. yılına girerken Cumhuriyetimizin de 100.yılında, derneğimize ve güzel ekibime liderlik edecek olmak benim için gurur vericidir.” dedi.

Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler (Junior Chamber International-JCI ) Derneği Balıkesir Şubesi’nin devir teslim töreni Altın Hotel’de gerçekleştirildi. JCI Türkiye Başkan Yardımcısı Açelya Baç ve JCI Balıkesir Şubesi üyeleri senatörlerin katıldığı törende JCI Balıkesir 2023 Başkanlığını Berkan Aytek teslim aldı.

JCI Balıkesir Başkanı Berkan Aytek, “JCI Balıkesir’imizin 30. yılına girerken Cumhuriyetimizinde 100.yılında, derneğimize ve güzel ekibime liderlik edecek olmak benim için gurur vericidir.” dedi.

2023 yılında hedefledikleri proje ve etkinlikleri anlatan ve yönetim kurulunu tanıtan bir konuşma yapan Aytek, şunları söyledi:
“Dünyanın en büyük üçüncü sivil toplum örgütü olan Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği’nin üyelerinin ortak özelliği; takım çalışmasına yatkın, kendini geliştirmek isteyen, gerek iş gerekse sosyal alanlarda uluslararası açılımı olan 18-40 yaş arası gençlerden oluşmasıdır. JCI; üyelerine ihtiyaç duyacakları imkanları geliştirecek fırsat alanları sunarak ve liderlik vasıflarını geliştirerek, üyelerinin yaşadıkları toplumda pozitif değişimi gerçekleştirmeye katkıda bulunmalarını amaçlar. Değişen dünya için liderler yetiştiren bir organizasyon olarak, değişimlere kolayca adapte olmayı başarabilen JCI’ın yeni stratejik planıyla dünyadaki değişimi çok iyi okuduğunu gördük. JCI Balıkesir 2023 Yönetim Kurulu olarak bizler de JCI’ın yeni stratejik planını benimseyerek , planlarımızı oluşturduk. Rise From The Ashes yani ‘küllerinden doğmak’ mottosu ile yeni liderlik gelişim fırsatları yaratmak ve yerel organizasyonlarımızın güçlenmesi için gerekli araçları geliştirmek, lider yetiştiren bir organizasyon olarak en önemli önceliğimizdir.  Üyelerimizin, uluslararası bağlantılarımızı etkin kullanarak iş ve kültürel etkileşimlerini desteklemek adına çalışacağız.”

JCI BALIKESİR’İN 2023 YILI YÖNETİM KURULU 

JCI Balıkesir Başkanı Berkan AYTEK

JCI Balıkesir Genel Sekreteri ve Asbaşkanı Savaş YILMAZ

JCI Balıkesir Saymanı Doğukan ÇAKAR

JCI Balıkesir Bireysel Gelişim ve Motivasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı Seray GÜVENÇ

JCI Balıkesir İş Dünyasından Sorumlu Başkan Yardımcısı Suat ŞİMŞİR

JCI Balıkesir Uluslararası İşbirliğinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Serter SALMAN

JCI Balıkesir Toplumsal Etkiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Dilruba YILMAZ

JCI Balıkesir İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Nesrin ÇAKAR

(balikesir24saat.com)

YORUM YAP