DOLAR28,9202% 0.15
EURO31,5437% 0.14
STERLIN36,6183% 0.25
FRANG33,0895% 0.34
ALTIN1.898,73% 0,48
BITCOIN1.117.3532.178

BU BANDODA ÖĞRETMEN, ÖĞRENCİ, ANNE, BABA HERKES VAR

Yayınlanma Tarihi :
BU BANDODA ÖĞRETMEN, ÖĞRENCİ, ANNE, BABA HERKES VAR

Burhaniye ilçesinde, Hıcı Mustafa Müdüroğlu Ortaokulu’ndaki 29 kişilik öğrenci bandosuna bu yıl 12 veli ve 8 öğretmen de katıldı. Öğretmen, öğrenci ve anne babalardan oluşan bando Atatürk’ün Burhaniye’ye gelişinin 85’nci yılı törenlerinde ilk sınavını verirken, büyük alkış aldı.

Eski Kütüphane önünden başlayan kortej yürüyüşüne eşlik eden bando büyük takdir topladı. Beden eğitimi öğretmeni Özgür Aras’ın öncülüğündeki bando Cumhuriyet meydanında da mini bir konser verdi. Bandoya destek veren veliler mutluluklarını dile getirirken, öğrenciler de bando da anne ve babalarıyla  birlikte olmaktan mutlu olduklarını söyledi.

NİNELER DE VAR

74 yaşındaki Leyla Sever, “Hacı Mustafa Müdüroğlu Ortaokulu’nda torunum vardı. Bandoya onun için katıldım. Bandoya katıldığım için çok mutluyum” dedi.

Ufuk İnce de, “Bandomuzu okulumuzda öğretmenler, veliler ve çocuklarımızla birlikte kurduk. Özgür öğretmenimizle birlikte çalışarak en iyi şekilde Atatürk’ün Burhaniye’ye gelişi kutlanmasında yardımcı olmaya çalıştık. Biz burada veliler olarak ilk kez bu işi yaptık” diye konuştu.

Öğrencilerden Doğa İnce , “Ben iki yıldır okulun bando takımındayım. Bu yılda ailemle beraber birlikte bando takımında yer aldım. Çok mutluyum. Bence bu çok güzel bir etkinlik” dedi.

Aykut Bayındır ise,” 3 senedir bando takımında yer alıyorum. Bu sene Atatürk’ün Burhaniye’ye gelişişinin 85.yıldönümünü velilerle birlikte kutlamak istedik. Böyle bir program içinde yer aldık. Bunun için mutluyum” diye konuştu.

Bando Şefi Özgür Aras, “Okulumuzun bando takımına bu sene velilerimizi ve öğretmenlerimizi de aldık. Bu vesileyle, 12 velimiz, 8 öğretmenimiz ve 29 öğrencimizle beraber bayramlarda etkinliklere katılıyoruz. İlk sınavımızı  başarıyla verdik. Bundan sonra tüm bayramlarda yer almak istiyoruz” dedi. Sefer TALAY (balikesir24saat) 

YORUM YAP